Meie Stuudio ja Võru Tantsukeskus olid edukad aasta viimasel võistlusel

1.-2. detsembril toimus Tallinnas, Vaba laval Kuldse karika sarjas toimuv tantsuvõistlus "Spotlight Challange", mis on suunatud eelkõige soolo-ja duo/trio ja väikegruppide kategooriate tantsijatele.

Võru Tantsukeskus ja Meie Stuudio olid järjest võistlustules juba kolmandat nädalavahetust ning edukamalt kui kunagi varem. Andre Laine kaheksast kavast jõudis poodiumile seitse.

Tänavatantsu show väikegruppide kategoorias laste vanuseastmes võitis 138 punktiga Võru Tantsukeskus tantsuga "Poisid trompetiga", teise koha saavutasid sama punktisummaga Meie Stuudio tants "Munavargad" ja ka kolmas koht 109 punktiga Võru Tantsukeskuse tants "Jäljekütid". Noored I vanuseastmes oli võidukas Meie Stuudio tants "Pesapall on elu", mis kogus 133 punkti. Teiseks jäi Tallinnast pärit Carolina tantsukool 130 punktiga ning kolmas koht Meie Stuudio tants "Shrek ja tüütu eesel", kes kogus 117 punkti. Noored II ja täiskasvanute vanuseaste pandi kokku vähese osaluse tõttu. Võistles seitse tantsukava. Meie Stuudio saavutas siin kategoorias kaksikvõidu. Esimene koht kuulus tantsule "Piljard", mis kogus 137 punkti. Teine koht tantsule "Täna kinos" 130 punktiga. Võru Tantsukeskuse noored osalesid selles kategoorias tantsuga "Nõiad hoos", mille punktisummaks 119 ja viies koht.

Põlva Meie Stuudio tantsijad olid lisaks esindatud soolo kui ka duo kavaga lyrical jazz performance kategoorias. Liis Peddai saavutas täiskasvanute vanuseastmes 7.koha ning Helina Härma ja Lilian Mõttus täiskasvanute vanuseastmes 2. koha.

"Olen oma tantsijate üle väga rõõmus, sest lisaks headele tulemustele näitasime Eesti suurematele linnadele, et Põlva ja Võru noored teevad head tööd ning tantsivad suurepäraselt. See oli ka selle aasta viimane võistlus ja tantsijad saavad nautida peagi jõuluaega" seletas treener Andre Laine.

Aitäh meie toetajatele, treeneritele ja lastevanematele!

Allikas: Meie Stuudio