« Tagasi

Eesti Maanteemuuseum otsib särtsakaid ja tegusaid suvesangareid, kes valdavad suurepärase teenindamise kunsti

Oodatud on:

Tegevusjuhendajad, kelle ülesandeks on lugude jutustamine teede ajaloost, muuseumikülastajate juhendamine ajaloolises teeruumis ja programmide läbiviimine lastemuuseumis. Oled oodatud, kui Sulle meeldib lugusid rääkida, Sind ei hirmuta vestlused erinevate inimestega, armastad mängu ja mängimist ning oled valmis ajalooalaseks enesetäienduseks.

Puhkeala instruktorid, kes korraldavad liikluslinnas, bagi- ja vigurivändarajal turvalist liiklemist, ning viivad läbi liiklusprogramme. Kasuks tuleb oskus taltsutada lapsi ja jalgrattaid ning hoolimine turvalisest liiklemisest.

Infokioski klienditeenindajad, kelle elu-unistuseks on juba lapsest saati olnud muuseumi sissepääsupiletite ja suveniiride müük. Boonusena avaneb võimalus jagada Eesti ühe parema muuseumi kohta infot. Kui oled eelneva klienditeeninduse kogemusega, Sinu kiirus ja täpsus on võrdne maailma parimatega ning oled supervõimetega suhtleja, siis on see just õige koht!

Valveoperaatorid, kes avavad ning sulgevad ekspositsiooni, kontrollivad pileteid ja leiavad üles kõik "jänesed" ega unusta sealjuures, et üks naeratus võib päästa päeva

Kui oled vähemalt 18-aastane, tunned rõõmu tööst ja inimestest, omad suhtlemises meistritiitlit, Su tuju ei sõltu ilmast ja räägid vähemalt ühte võõrkeelt, siis ootame elulookirjeldust koos kaaskirjaga aadressile triinu.oispuu@mnt.ee (Triinu Õispuu) hiljemalt 15. märtsiks.

Omalt poolt pakume paindlikku graafikut, palju rõõmsaid külastajaid ja meeleolukat põnevat suvekogemust.

Teenuse osutamine toimub käsunduslepingu alusel 01.05-30.09.2018 või kokkuleppel muul ajal.
 

Lisainfo:
Signe Lillipuu
turundus- ja kommunikatsioonijuht
Eesti Maanteemuuseum
Tel: 5342 4652
E-post: signe.lillipuu@mnt.ee