Protokollid 2020


Põlvamaa lahtised tõukerattasõidu meistrivõistlused, Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2020
Põlva maakonna koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused
TÄHTEDE JOOKS 2020
Põlva maakonna koolide 6.-9.kl. tüdrukute jalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 6.-9.kl. poiste jalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 10.-12.kl. neidude jalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 10.-12.kl. noormeeste jalgpalli meistrivõistlused

Põlvamaa koolide valikorienteerumise meistrivõistlused
Koolide paremusjärjestus

Jahilaskmine, Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2020
Põlvamaa koolinoorte D- ja E-vkl. T&P kergejõustiku meistrivõistlused
TE-vkl. mitmevõistlus
TD-vkl. mkiktmevõistlus
PE-vkl. mitmevõistlus
PD-vkl. mitmevõistlus

Põlvamaa kergejõustiku meistrivõistlused
Laheda SK 7-võistlus, Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2020


TV10 olümpiastarti 49.hooaeg
TN mitmevõistlus
TV mitmevõistlus
PN mitmevõistlus
PV mitmevõistlus
4.etapp

3. etapp


Põlva maakonna lahtised öise orienteerumisjookus meistrivõistlused
Põlva maakonna tennise meistrivõistlused
Naiste üksikmäng
Meeste üksikmäng
Paarismängud

Kergejõustik - jooskud, hüpped - Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2020
Kergejõustik - heited, tõuked - Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2020
Petank, Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2020
Discgolf, Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2020

Orienteerumine, Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2020
Räpina triatlon, Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2020
Räpina rannavolle, Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2020
Neiud
Noormehed
Naised
Mehed


Põlva triatlon - biathlon 2020
Mammaste rattasõit 2020
42. Rosma metsajooks

Põlva maakonna lauatennise meistrivõistlused

Naised
Mehed
Meeste paarismäng


Põlva maakonna koolinoorte lauatennise meistrivõistlused
T12 ja T14 vanuseklassid
T16 vanuseklass
P12 Vanuseklass
P14 ja P16 vanuseklassid
P18 vanuseklass

Põlva maakonna koolide algklasside võistlus Tähelepanu, start!

Põlva maakonna koolide korvpalli 3x3 meistrivõistlused
1.-5.kl. tüdrukud
6.-7.kl. tüdrukud
8.-12.kl. neiud
1.-5.kl. poisid
6.-7.kl. poisid
8.-9.kl. poisid
10.-12.kl. noormehed

Põlvamaa TALIMÄNGUD 2020
Orienteerumislaupäevak, I etapp
Orienteerumislaupäevak, II etapp
Orienteerumislaupäeval, III etapp
Darts, I etapp


Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. minikäsipalli meistrivõistlused, mr Pritt Põlvamaa etapp
Põlva maakonna koolinoorte male meistrivõistlused
Põlva maakonna koolinoorte kabe meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 4.-6.kl. tüdrukute minivõrkpalli meistrivõitlused
Põlva maakonna koolide 4.-6.kl. poiste minivõrkpalli meistrivõistlused

Põlva maakonna koolide 10.-12.kl. noormeeste saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 6.-9.kl. poiste saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 6.-9.kl. tüdrukute saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 10.-12.kl. noormeeste korvpalli meistrivõistlused

TV10 olümpiastarti 49.hooaeg
2.etapp
1.etapp

Põlva maakonna koolinoorte OSAVAIM KORVPALLUR  I etapp