Protokollid 2019

Põlva maakonna lahtised tänavakorvpalli meistrivõistlused
Poisid 2009
Poisid 2007
Poisid 2003
Mehed

Põlva maakonna kergejõustiku meistrivõistlused
VIII Laheda SK 7-võistlus - naised
VIII Laheda SK 7-võistlus - mehed

Põlva maakonna tennise mesitrivõistlused
Naiste üksikmäng
Meeste üksikmäng
Paarismängud

V Räpina RAUDMEHE TRIATLON
Põlva maakonna lahtised rannavõrkpalli meistrivõistlused

Naised
Mehed
Mehed 40+
Noored - noorem vanusegrupp
Noored -vanem vanusegrupp


Põlvamaa SUVEMÄNGUD, tõukerattasprint
Põlvamaa SUVEMÄNGUD, SuveVolle - naised
Põlvamaa SUVEMÄNGUD, SuveVolle - mehed
Põlvamaa SUVEMÄNGUD, SuveVolle - noored

Coolbet Suvevolle 2019 - naised

Coolbet Suvevolle 2019 - mehed
Noorte rannavõrkpalliturniir ETS57 - algajad
Noorte rannavõrkpalliturniir ETS57 - edasijõudnud

Põlvamaa SUVEMÄNGUD, jahilaskmine

XI Põlva valla SUVEMÄNGUD
Saapavise
Discgolf
Külavanemate võistlus
Karastusjookide degusteerimine
Viktoriin


Põlvamaa SUVEMÄNGUD, kergejõustikuõhtu

Heitjate võistlus
Mammaste RATTASÕIT 2019, Mammaste TRIO II etapp
Kergejõustikuõhtu lastele

Põlva maakonna koolide J-, A-. B- ja C-vkl. T&P kergejõustiku meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide D- ja E-vkl. T&P kergejõustiku meistrivõistlused
TE-vkl. mitmevõistlus
TD-vkl. mitmevõistlus
PE-vkl. mitmevõistlus
PD-vkl. mitmevõistlus

Põlva maakonna koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlused
TV10 olümpiastarti
IV etapp
III etapp

II etapp
I etapp

Põlva maakonna koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused
Põlva maakonna lahtised vabamaadluse meistrivõistlused
Põlva maakonna lahtised korvpalli meistrivõistlused, finaal 40+
Põlva maakonna lahtised korvpalli meistrivõistlused põhiturniir 40+
Põlva maakonna korvpalli meistrivõistlused
Põlvamaa-Võrumaa KORVPALLI ÜHISLIIGA, I liiga
Põlvamaa-Võrumaa KORVPALLI ÜHISLIIGA, II liiga


EMSL JÕUD käsipalli meistrivõistlused noormeestele
Põlva maakonna koolide 1.-5.kl. poiste jalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna lahtised öise orienteerumisjooksu meistrivõistlused
Põlvamaa koolinoorte OSAVAIM KORVPALLUR

Põlvamaa TM 2019, darts
Põlva maakonna koolide 1.-3.kl tüdrukute saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. poiste saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna lahtised mälumängu meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide algklasside võistlus TÄHELEPANU, START!
Põlva maakonna koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused
Põlvamaa TM 2019, sulgpall

Lõuna-Eesti lauatenniseturniir
Üldine paremusjärjestus
Auhinnatud


Põlvamaa TM 2019, lauatennis
Naiste ja tüdrukute turniiritabel
P14 turniiritabel
Meeste turniiritabel


41. Peipsi TALIMÄNGUD
Suusatamine
Teatesuusatamine
Male
Lauatennis
Lumerajasõit
Naiste rahvastepall
Meeste korvpall 3x3
Noorte võrkpall
Juhtkonnavõistlus
Mälumäng

Sportland korvpalli 3x3 Põlvamaa turniir
4.-7.kl. tüdrukud
8.-12.kl. neiud
4.-5.kl. poisid
6.-7.kl. poisid
8.-9.kl. poisid
10.-12.kl. noormehed


KOBRASE SUUSASÕIT, Põlvamaa TM 2019
Põlva maakonna noorte male meistrivõistlused

Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. minikäsipalli meistrivõistlused

Mammaste KARIKAS 2019,
Põlva maakonna lahtised murdmaasuusatamise meistrivõistlused

Mudilaste suusasõit

Põlva maakonna koolinoorte kabe meistrivõistlused

Põlva maakonna koolide 4.-6.kl. võrkpalli meistrivõistlused, võrkpalli MINILIIGA
Tüdrukute paremusjärjestus
Poiste paremusjärjestus


Mr Pritt minikäsipallimängud koolis Põlva- ja Võrumaa etapp

Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. tüdrukute rahvastepalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 1.-3.kl.poiste rahvastepalli meistrivõistlused

Põlva maakonna lauatennise meistrivõistlused
Naised
Mehed - alagrupid; Mehed - kohamängud


Põlva maakonna koolinoorte lauatennise meistrivõistlused
T12 vanuseklass
T14 vanuseklass
T16 ja P 18 vanuseklass
P16 vanuseklass
P14 vanuseklass
P12 vanuseklass

Räpina SUUSASÕIT, Põlvamaa TM 2019

Põlva maakonna koolide saalijalgpalli meistrivõistlused
6.-9.kl. tüdrukud
6.-9.kl. poisid
10.-12.kl. noormehed


Põlva maakonna koolinoorte OSAVAIM KORVPALLUR, I etapp

Põlva maakonna lahtised suusaorienteerumise meistrivõistlused - lühirada
Põlva maakonna lahtised suusaorienteerumise meistrivõistlused - sprint