Protokollid 2018


Põlva maakonna koolide 4.-5.kl. tüdrukute rahvastepalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 4.-5.kl. poiste rahvastepalli meistrivõistlused

Tähtede jooks 2018

Mammaste jooks 2018, Põlva maakonna murdmaajooksu MV täiskasvanutele
Mammaste TRIO 2018


Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2018 - orienteerumine
Radadel 2, 4, 7 osalejad
Radade 2, 4, 7 autasustatavad

Põlva maakonna koolide jalgpalli meistrivõistlused

8.-9.kl. tüdrukud
10.-12.kl. neiud
~7.-kl. poisid
8.-9.kl. poisid
10.-12.kl. noormehed

Põlvamaa koolide MARATONIJOOKS

Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2018 - jahilaskmine

Mammaste RATTAKROSS 2018, Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2018

Põlva maakonna lahtised orienteerumise meistrivõistlused
Tavarada
Teatejooksud

Põlva maakonna tänavakorvpalli meistrivõistlused

Poisid
Mehed

Põlva maakonna kergejõustiku meistrivõistlused, Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2018
Laheda SK 7-võistlus - Naised
Laheda SK 7-võistlus - MEHED

XLV PEIPSI SUVEMÄNGUD
Juhtkonnavõistlus

Orienteerumine
Kiiking
Jalgpall; Tabel
Maastikurattakross; Paremusjärjestus vanuseklasside kaupa
Kõievedu; Tabel
Võrkpall; Tabel

Kergejõustik
Teatejooks
Mälumäng

Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2018
Kettagolf
Petank
IV Räpina RAUDMEHE triatlon, võistkondlik triatlon

Suvevolle - noored
Suvevolle - naised
Suvevolle -mehed

Põlva maakonna rannavõrkpalli meistrivõistlused
Noored 2004
Noored 2001
Naised
Mehed

Coolbet SUVEVOLLE 2018 - naised
Coolbet SUVEVOLLE 2018 - mehed
ETS56 noorte SUVEVOLLE 

Põlva maakonna tennise meistrvõistlused
Naiste üksikmängud
Meeste üksikmängud
Segapaaris mängud

X Põlva valla SUVEMÄNGUD
Orineteerumismäng
Veemängude mitmevõistlus
Põlva valla RAMMUMEES 2018
Kombineeritud viskevõistlus
Terviseamps


TV10 olüpiastarti 47.hooaeg
Finaal - TN 6-võistlus
Finaal - TV 8-võistlus
Finaal - PN 9-võistlus
Finaal - PV 9-võistlus
IV etapp

III etapp
II etapp
I etapp


Põlva maakonna koolide D,E-vkl. T&P kergejõustiku meistrivõistlused
TE mitmevõistlus
TD mitmevõistlus
PE mitmevõistlus
PD mitmevõistlus
Põlva maakonna koolide J,A,B,C-vkl. T&P kergejõustiku meistrivõistlused

Põlva maakonna koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlused
Koolide paremusjärjestus


Värska Originaal 2018 kiirmales, Põlva lahtised kiirmale meistrivõistlused
I Põlvamaa noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused
U-8 tüdrukud ja poisid
U-10 tüdrukud ja poisid
U12&U14 tüdrukud ja poisid


Põlva maakonna koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused
Põlva maakonna lahtised vabamaadluse meistrivõistlused
Põlva maakonna paarisvõrkpalli meistrivõistlused naistele

Eesti Koolispordi Liidu 1.-5.kl. jalgpalli meistriliiga finaalturniir

Tüdrukute paremusjärjestus
Poiste paremusjärjestus
Poiste alagrupimängud

Põlva maakonna korvpalli meistrivõistlused
Põlva-Võru ÜHISLIIGA  - I Liiga
Põlva-Võru ÜHISLIGA  -  II LIIGA
Põlva maakonna lahtised korvpalli meistrivõistlused M40+

Põlva maakonna koolide 1.-5.kl. tüdrukute jalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 1.-5.kl. poiste jalgpalli meistrivõistlused

Põlvamaa TALIMÄNGUD 2018 - suusakross, suusahoki
Põlva maakonna tavakabe meistrivõistlused

Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. saalijalgpalli meistrivõistlused
Tüdrukute paremusjärjestus
Poiste paremusjärjestus; Kohamängud

Põlva maakonna koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused

Põlva maakonna koolide algklasside võistlusTähelepanu, START!
Põlva maakonna lahtised mälumängu meistrivõistlused

Põlva maakonna koolide korvpalli 3x3 meistrivõistlused
4.-5.kl. ja 6.-7.kl. tüdrukud
8.-9.kl. ja 10.-12.kl. neiud
4.-5.kl. poisid
6.-7.kl. poisid
8.-9.kl. poisid
10.-12.kl. noormehed

Põlva maakonna lahtised suusaorienteerumise MV - sprint
Põlva maakonna lahtised suusaorienteerumise MV - lühirada

Põlva maakonna sulgpalli meistrivõistlused, naiste ja meeste paarismäng
Põlva maakonna kiirkabe meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. õpilaste mt Pritt minikäsipall

Põlva maakonna koolide 4.-6.kl. tüdrukute minivõrkpalli meistrivõistlused

Põlva maakonna koolide 4.-6.kl. poiste minivõrkpalli meistrivõistlused

Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. tüdrukute rahvastepalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. poiste rahvastepalli meistrivõistlused

Põlva maakonna koolide  6.-9.kl. poiste saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 10.-12.kl. noormeeste saalijalgpalli meistrivõistlused

Põlva maakonna lauatennise meistrivõistlused
Põlva maakonna koolinoorte lauatennise meistrivõistlused
T14 vanuseklass
T16 ja T 18 vanuseklassid
P14 ja P18 vanuseklassid
P16 vanuseklass

Lõuna-Eesti noorte lauatennisevõistlused
Lõuna-Eesti noorte lauatennisevõistlused - poisid 13-18

Põlva maakonna koolide 10.-12.kl. noormeeste korvpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna murdmaasuusatamise MV, Mammaste KARIKAS 2018
Põlva maakonna 6.-9.kl. tüdrukute võrkpalli meistrivõistlused 
Põlva maakonna 6.-9.kl. poiste võrkpalli meistrivõistlused

Põlvamaa koolinoorte OSAVAIM KORVPALLUR 2018