EMSL JÕUD noorte võrkpalli MV

Põlvamaa poisid EMSL JÕUD võrkpalli noortemeistrid

Põlva LOOTOSE naiskond edukas

Põlva LOOTOSE naiskond edukas

Põlvamaal võeti peresuhted luubi alla

25. oktoobril toimus Põlva kultuuri- ja huvikeskuses Põlvamaa perekonverents. Põnevad ettekanded ja töötoad tõid rohkem kui 150 põlvamaalast peresuhete teemal kaasa mõtlema ja rääkima.

Kanepi vallas peeti Põlvamaa IX maaraamatukoguhoidja päeva

22. oktoobril peetud maaraamatukoguhoidja päeval tutvusid raamatukoguhoidjad Erastvere raamatukogu ja külakeskusega ning Põlgaste raamatukoguga. Seejärel algas koosviibimine Põlgaste kultuurimajas.

Viljandis toimub Eesti I koolide teadusteatrite festival

Viljandi Gümnaasium kutsub kõiki Eesti koole osalema Eesti I koolide teadusteatrite festivalil. Festival toimub 14.-15. novembril 2014 Viljandis, Viljandi Gümnaasiumis.

Põlvamaal valitakse aasta isa

Tänavu korraldab Naiskodukaitse Põlva ringkond koostöös Põlva maavalitsustega konkurssi Põlvamaa aasta isa leidmiseks.

Aasta Haridusjuht 2014

Haridusportaal ootab "Aasta Haridusjuht 2014" kandidaate. Soovitakse tunnustada austust ja tunnustust väärivaid haridusjuhte, kelle töö, tegevus ja isiklik eeskuju hariduse valdkonnas on...

Kultuuri Tegu 2014

Palun vaata ringi oma kogukonnas, sõprade-tuttavate seas ja aita leida see õige inimene või loominguline kollektiiv, kes väärib tunnustamist!

Värska lugemishimulised lapsed said võistelda

21. oktoobril toimus Värska Raamatukogus esmakordse suvise lugemisvõistluse auhindade loosimine.

Ilmunud on uus raamat väiketootja tootearendusest

21. oktoobril toimus raamatu "Väiketootja tootearendusest. Kuidas oma tootega maitsekeeli tabada" esitlus Jäneda Maamajanduse Infokeskuse üritusel "Kohaliku toidu teemapäev".

Vähem on parem

Tervise Arengu Instituut 20. oktoober 2014 Taas on alanud ennetuskampaania „Vähem on parem" Tervise Arengu Instituut viib alates esmaspäevast, 20. oktoobrist taas läbi alkoholi...

Pallimängudes selgitati maakonna meistreid

Laupäev, 18.oktoober oli tegus kahele suuremale pallimängu klubile.

Partnerluskogu soetab vähekindlustatud õpilastele suusavarustust

14. oktoobril Kiuma rahvamajas kogunenud Põlvamaa Partnerluskogu üldkoosolekul osalejad andsid heakskiidu tegevusgrupi projektile "Laste sportimistingimuste parandamine".

Eesti Kultuurkapital kuulutab välja kultuuripreemia „Kultuuripärl“ kandidaatide esitamise Põlvamaal

Preemia eesmärk on tunnustada ja innustada kõrgvormis kunstide-, rahvakultuuri- ning kehakultuuri ja spordi valdkonnas tegutsevate inimeste erialast pühendumist maakondades.

6. novembril toimub Põlvamaa Noortekonverents!

Alanud on registreerimine 2014. aasta Põlvamaa Noortekonverentsile! Konverentsi selle aasta teema on „Meediamaraton” ning juttu tuleb erinevatest ajakirjanduse ning sotsiaalmeediaga seonduvatest...

Põlvamaa perekonverents toimub juba sel laupäeval!

25. oktoobril on kõik pereväärtusi hindavad inimesed oodatud Põlva Kultuuri- ja Huvikeskusesse perekonverentsile "Armastame.Hoolime.Hoiame".

Eesti välisõhk on viimase paarikümne aasta puhtaim

Viimase 22 aasta jooksul on saasteainete heitkoguste eraldumine välisõhku tuntavalt vähenenud, selgub Keskkonnaagentuuri avaldatud välisõhu saastamise teemalisest väljaandest.

PÕLVAMAA PEREKONVERENTS

Ürituse eesmärgiks on koondada Põlva maakonna rahvatervise arengust huvitatud inimesed,  jagada tervist toetavat teavet ning  tunnustada turvalise ja tervisliku elukeskkonna...

Ott Sepp: Aeg on oma unistused ellu viia!

Vabakutselise näitleja Ott Sepa ning stand-up kaubamärgi POINT koostöös jõuab novembris lavale Ott Sepa esimene stand-up komöödia OTT SEPP TÕUSEB ÜLES! Turnee käigus antakse etendusi üle Eesti...

Eestis toimuvate 2017. aasta orienteerumise maailmameistrivõistluste ettevalmistused hinnati heatasemeliseks.

Eestit külastanud Rahvusvahelise Orienteerumispordi Föderatsiooni (IOF) nõuandjad hindasid Eesti Orienteerumisliidu (EOL) poolt tehtud ettevalmistusi 2017. aasta orienteerumise...
Näitan: 1 961-1 980
Elemente lehe kohta 20
of 113