Uudised

Uudised

Uudised

27. september 2023
Ettevõtjad, teeme tänavu jõulud ise ja loome Põlvamaast imelise jõulumaa!

Meil Põlvamaal on palju toredaid kohti, mida saab jõulude ajal külastada, aga vahel juhtub, et me ei tea sedagi, mida naaberkülas jõuluajal põnevat tehakse, ega tea, kuhu soovitada oma külalisel järgmiseks minna. Sestap on Põlvamaa Arenduskeskus käima lükanud projekti Jõulumaa Põlvamaal, mille eesmärk on muuta Põlvamaa sellel talvel imeliseks jõulumaaks, et selle koostööprojekti raames tuua maakonda veel rohkem külastajaid.  

Loe edasi
19. september 2023
Mida toob Ettevõtlusnädal Põlvamaale?

Ettevõtlusnädala eesmärk on inspireerida, julgustada ning nõustada eeskätt inimesi, kes on küll kaalunud oma äri alustamist, ent pole seda seni söandanud teha. Samuti soovime toetada alustavaid ettevõtjaid, jagades neile nõuandeid parimatelt praktikutelt - juba kogenud ettevõtjatelt. Ettevõtlusnädala korraldajateks on Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik ja tänavu toimub Ettevõtlusnädal 02. kuni 06. oktoobrini 2023.

Loe edasi
11. september 2023
Peatuspaika eemal linnakärast ja suurlinnatuledest pakub Meistrite Kool  Mehikoormas

Üks omanäoline ja rohemeelne koht oma loovuse valla päästmiseks ja meisterlike oskuste arendamiseks asub päris Eestimaa veerel, Mehikoormas. Eemal linnakärast ja suurlinnatuledest, Lämmijärve kaldal on külalisi ootamas Meistrite Kool OÜ koolitus- ja heaolukeskus, kus lisaks meistritele saab oma meeskondlikke või personaalseid oskusi lihvida igaüks, kes ümbritsevast keskkonnast inspiratsiooni saada oskab.

Loe edasi
eu