Põlvamaa Omavalitsuste Liidu üldkoosolek

Üldkoosoleku protokollid ja otsused

 

Koosseis

 Ahja volikogu esimees

 Uuno Siitoja

 5196 7737

 uuno.siitoja@gmail.com

 Ahja vallavanem

 Peeter Sibul

 501 9734 

 vallavanem@ahja.ee

 Kanepi volikogu esimees

 Arno Kakk

 503 1210

 arno.kakk@gmail.com

 Kanepi vallavanem

 Mikk Järv

 517 0306

 vallavanem@kanepi.ee

 Kõlleste volikogu esimees

 Valev Krebes

 797 0126, 5620 0385

 valev57@hot.ee

 Kõlleste vallavanem

 Andrus Seeme

 792 3441, 509 8958

 andrus@kolleste.ee

 Laheda volikogu esimees

 Aare Kallas

 5835 0272

 aare.kallas@mail.ee

 Laheda vallavanem

 Sirje Tobreluts

 799 9341, 505 0993

 sirje@laheda.ee

 Mikitamäe volikogu esimees

 Feliks Raudkett

 5649 8889

 feliks.raudkett@mail.ee

 Mikitamäe vallavanem

 Aare Poolak

 795 4433, 520 5504

 vallavanem@mikitamae.ee

 Mooste volikogu esimees

 Aare Veetsmann

 516 9344

 metsanurga1@gmail.com

 Mooste vallavanem

 Ülo Needo

 792 5419, 510 3720

 ylo@mooste.ee

 Orava volikogu esimees

 Ilmar Ploom

 5918 9137

 Ilmar.Ploom@politsei.ee

 Orava vallavanem

 Riina Sabalisk

 5343 3957

 riina@orava.ee

 Põlva volikogu esimees

 Kuldar Leis

 504 8123

 kuldar.leis@polva.ee

 Põlva vallavanem

 Georg Pelisaar

 510 6416

 vallavanem@polva.ee

 Räpina volikogu esimees

 Tiit Kala

 509 1932

 tiit.kala@rapina.ee

 Räpina vallavanem

 Kaido Palu

 799 9501, 506 9661

 kaido@rapina.ee

 Valgjärve volikogu esimees

 Hegri Narusk

 785 0943, 503 6460

 hegri.narusk@polvamaa.ee

 Valgjärve vallavanem

 Kaido Kõiv

 799 8471, 5341 6116

 kaido@valgjarve.ee

 Vastse-Kuuste volikogu esimees

 Inge Kalle

 792 0374, 5664 8079

 inge@vkuuste.ee

 Vastse-Kuuste vallavanem

 Lennart Liba

 797 6381, 516 5863

 lennart@vkuuste.ee

 Veriora volikogu esimees

 Rein Raadla

 796 1354, 517 5883

 direktor@rapina.ee

 Veriora vallavanem

 Enel Liin

 795 8369, 526 5057

 enel@veriora.ee

 Värska volikogu esimees

 Vello Saar

 518 3693

 vello.saar@spavarska.ee

 Värska vallavanem

 Raul Kudre

 796 4775, 525 6695

 raul@verska.ee