Sündmused

Sündmused

Talvesild Norrasse

Räpina
Selleks õhtuks esmakordselt kokku tulnud jazzitriot ühendab muusikasillal Norra pianisti Espen Bergi unikaalne harmoonia käsitlus, Eesti laulja Maria Väli helge tämber ning Armeenia kontrabassimängija Ara Yaralyani dünaamiline panus. Kolme erineva muusikatraditsiooni sulandamisel loovad muusikud erilise helimaailma. Trio esitustes põimuvad originaallooming, jazziklassika ja põnevad tõlgendused Eesti ja Norra lugudest.
Toidusilla ehitab Pesa Catering, miksides Eesti ja Norra köökide isikupärased küljed uueks kogemuseks. Põimides Eesti ja Norra traditsioone, jõuavad külaliste lauale forelli tar-tar norrapärase kartulikoogi ja käsitöö-ürdimajoneesiga, murakatega laagerdunud lambakael pastinaagipüree ning Jegergryte kastmega ning Pavlova murakakreemi ning gudbransdalen juustukrõpsuga.
Lugude sild sõlmib külalisriigi ja Eesti ajaloolised ja kultuurisuhted. Kultuuriõhtu vahepaladeks jagatakse külalisriigi ja Eesti ühiseid lugusid, tähelepanekuid ja huumorit.
Projekt “Kolm silda üle piiri” on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. Euroopa kultuuripealinna tegemisi toetavad A. Le Coq, Delfi Meedia, Topauto ja Lux Express.
Piletiinfo:
69€
eu