« Tagasi

Vollemängijad enne ei jäta, kui päike väljas

Müstilisevõitu see Eestimaa suvi – päike paistab ja kõik tundub imetore ning siis, kui aeg tegudeks, kisub taevakaar tumedaks ning vihmutamine algab. Selline ilm paistab kummitavat suviseid volleteisipäevakuid. Erand polnud seegi teispäev, 3.juuli, mil Coolbet  suvevolle IV etapi raames mängisime välja ka Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2018 suvevolle võistluse karikad kolmes võistlusklassis.

Suvevolle turniiri sujuvale kulgemisele aitasid kaasa kõik kohaletulnud võistkonnad, kes kõik näitasid supersüdi mängu ning panustasid üksteise alla ka kohtunikutegevusse. Enam tänusõnu väärivad Jane, Ets ja Vendu, kes kogu süsteemi töös hoaivad.

Noorteturniiri kolm võistkonda kogusid kõik võrdse arvu punkte. Parem geimide suhe reastas võistkonnad: I koht – Mihkel Linnus, Rasmus Kärbla; II koht – Annabel Tagaküla, Daniel Martin Šott, Reiko Rattus; III koht – Kätriin Kauksi, Jaryna-Nelly Mänd, Manivald Jakobson.

Nelja  naiskonna vahel peetud turniiri tasavägistes  heitlustes näitas mängude lõppjärkudes kindlust võistkond, kelle koosseisus mängisid  Kerstin Kauksi, Katri Mandel, Ingrid Mandel, Anna Simga. II koha karikad mängisid endile Annika Rikas, Maara Parhomenko, Karin Birnbaum, Maive Tõemäe. III koha saavutasid Jane Pillai, Merli Ermel, Kreteli Sibul, Isabel Brigita Rebane, 4.koht – Siret Onno, Liisi Kõrgemäe, Eneken Padar, Kristin Semm.

Suvevolle meeskondade turniiril osalenud kolm võistkonda selgitasid paremuse omavahel läbi mängudes. Esikohaheitluses geimidega 2-1 vastast võitnud võistkond koosseisus Erko Jakobson, Rudolf Kauksi, Ardo Klaos, Tarmo Tobreluts kindlustas endale võitjakarikad. II koha saavutasid Mikko Reponen, Raino Marten Rammo, Tarvo Nõgesmäe. III koht – Stenver Lannajärv, Sander Pärna, Sven Pavlov.

Vollesuvi jätkub! Jätkuvad ka Põlvamaa SUVEMÄNGUD! 27.juulil ootame teid Räpinasse.
Kavas triatlon, nii individuaalne, kui võistkondlik.

Istuva Inimese Ajastu Tugitoolivabad õhtupoolikud ootavad!