« Tagasi

Võit viis Serviti karikavõistluste Final4-le

Reedel, 17.novembril  pidas Põlva Serviti käsipallimeeskond Mesikäpa Hallis korduskohtumise Eesti 2017.aasta karikavõistluste veerandfinaalis HC-ga Tallinn. Kohtumisele võttis Serviti kaasa eduseisu +10 väravat kolmapäevasest võidumängust.  Korduskohtumine HC-ga Tallinn lõppes tulemusega 30:23 (12:11) ning Serviti tagas endale koha karikavõistluse poolfinaalis.

Kalmer Musting kiitis peale mängu vastast, kes tegi hea mängu. Rahul ei olnud peatreener oma meeskonna kaitsemänguga. Ka ei suudetud enda kasuks pöörata vastaste tühja väravat. Tabati küll väravat rohkem kui kolmapäeval, aga siiski oleks võinud tabamise protsent suurem olla. Mänguaega said kõik mehed, mõned natuke rohkem, kuid kõik 16 meest said platsil olla.
Karikavõistluste veerandfinaali korduskohtumises viskasid väravaid: Hendrik Varul, Martin Grištsuk 4, Kristjan Muuga, Henri Sillaste, Roman Aizatullov, Anatoli Chezlov, Carl-Eric Uibo 3, Jürgen Lepasson, Sander Sarapuu, Sergii Ljubchenko 2, Raiko Rudissaar 1.

Karikavõistluse Final4 toimub sel aastal 2.-3.detsembril  Kehra Spordihoones. Poolfinaali vastane loositi laupäeval, 18.novembril Tapal TERE miniliiga võistluste raames.
Esmalt loositi naiste võistluste kodu- ja võõrsilvõistkonnad.  Pronksimängus kohtuvad SK Tapa ja HC Tallinn, Finaalmängus Reval-Sport/Mella ja Reval-Sport/Padise.

Meeste karikavõistluste poolfinaalpaaride loosimise tulemusena kohtuvad esimeses poolfinaalmängus Põlva Serviti vs HC Kehra/Horizon Pulp&Paper ning teise poolfinaalpaaris HC Viimsi/Tööriistamarket vs Viljandi HC.

Põlva Serviti meeskond saab nüüd natuke puhata ja treeningutega tegeleda. Järgmine kohtumine on juba 22.novembril kell 19.00 Mesikäpa hallis, vastaseks Coop Põlva.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi