« Tagasi

Räpina Spordikool - karikavõitja korvpallis

Reedel, 1.detsembri õhtul toimunud Põlva maakonna korvpalli karikavõistluste finaalis oli võidukas Räpina Spordikooli meeskond.

Maakonna korvpalli karikavõistlustel osales tänavu neli meeskonda, kes esmalt mängisid üheringilise turniiri. Finaali pääsesid 2 paremat. Räpina Spordikool võitis kõik mängud, teisena tagas finaalikoha Roofixi võistkond.

Põlva Spordikeskuses toimunud finaalmängus sai kohe alguses oma mängu käima Räpina. Roofixi võistkonna jaoks oli see kõigi mustem päev üldse. Suurimaks probleemiks oli visketabavus, pallid ei küündinud mitte kuidagi rõngani. Poolajaks kasvatas Räpina oma edu juba 20-punktiliseks ning kolmanda veerandi lõpuks oli põhimõtteliselt selge, kes karika koju viib.
Kui viimase 10 aasta jooksul on karikavõistlustel domineerinud võistkond Korvpalliklubi Räpina Kotkad, siis seegi kord sai räpinlaste karikakogu täiendust - oma esimese karikavõidu teeninud Räpina Spordikool võistkonna näol. Võistkond koosnes nii endistest Kotkaste mängumeestest kui noortest spordikooli kasvandikest.


Finaalmängu tulemusega 77:53 võitnud ja karikavõidu pälvinud võistkonda (fotol, autor Davis Kostõgov) kuulusid: Ants Järv, Marten Järvik, Kaivo Pullisaar, Olver Kaljuvee, Priidik Purge, Joosep Sibul, Märt Tolmusk, Ragnar Lõhmus, Karl Junson, Reijo Sõukand, Andreas Närep, Alvaro Krasnov, Glenn Rahasepp, Risto Lillemäe, Harri Mähar, Toomas Kilk, Eric-Justin Jõks ja Raiko Belousev.

Uuel aastal algavad mängud juba Põlva-Võru Ühisliigas, seniks südikat harjutamist!

Lisainfo:
Davis Kostõgov
Võistluste peakohtunik
Tel. 5294002
E-post: davis13345@gmail.com