« Tagasi

Noorkäsipalluritel mängutihedad nädalalõpud

Põlva Spordikooli noormehed sünniaastaga 2001 ja nooremad võistlesid 16.-18.veebruarini Kehras Eesti noormeeste B-vanuseklassi käsipalli meistrivõistluste esimesel etapil. Peale esimest etappi hoiavad Põlva noored neljandat kohta seitsme võistkonna hulgas. Võistluste teine etapp mängitakse 27.-29.aprillini Põlva Mesikäpa Hallis.

"Kõige rohkem on hingel kaotus Viljandile. Kuigi mäng kulges paljuski meie eduseisus, siis teisel poolajal ei suutnud me häid 1:1 olukordi enda kasuks realiseerida ja nii tuligi lõpuks valus kaotus vastu võtta. Teiseks mänguks Arukülaga meile enam jõudu ei olnud ja jäime seal kindlalt alla. Ka Kehraga ei olnud meil kõige parem esitus," analüüsis Kalmer Musting nädalavahetust.

Võistkond sai kolmele kaotusele lisaks kolm võitu, mis jättis alles lootuse medalile. "Võistkond peab veel rohkem tööd tegema ja peame end paremini ette valmistama. Plussiks on see, et teame millega peab tööd edasi tegema ja Põlva etapini on veel natuke aega ka, " jättis Musting kõik võimalused lahti.

Esimesel etapil võitsid Põlva noormehed HC Viimsit 40:27, HC Tallast 42:22, SK Tapat 32:19 ja kaotati Viljandi SK-le 23:24, HC Kehrale 24:26 ja Aruküla SK-le 22:34.

Turniiril mängis võistkond koosseisus: Nikita Ossimov, Lauri Land, Sten-Silver Tigas, Gabriel Villako, Priit Luuk-Luuken, Kermo Saksing, Tanel-Kaimar Ritsmann, Taavi Vool, Kris-Norman Lavrikov, Markus Lina, Fred-Eric Kärblane, Raimond-Eric Jaanus, Ranar Pügi, Robin-Sulev Mahlakas, Ken-Martti Holberg. Võistkonna treeneriteks on Kalmer Musting ja Rein Suvi.

Fotol  (autor Helin Potter): Raimond-Eric Jaanus (nr 22) oli nädalavahetusel üks resultatiivsemaid mängijaid nii Põlva võistkonnas kui kogu etapi arvestuses.

Allikas: Põlva Spordikool