« Tagasi

Coop Põlva Kehrale vastu ei saanud

Eesti käsipalli meistrivõistluste  meistriliiga vaheturniiri viimases kohtumiseks sõitis Coop Põlva külla Kehra Horiszon Pulp&Paperile, kellelt tuli vastu võtta kaotus 23:31 (6:14).

"Mängu alguses oli meeskondade kiiruste vahe väga suur. Vastane ei andestanud meile ühtegi eksimust ja kõik pallikaotused karistati vähemalt poolkiiretega ära. Eriti terav oli täna Yankovskyi ning  Kehra kaitse oli täna väga agressiivne," oli Kalmer Mustingu esmane hinnang mängule.

Musting selgitas: "Mängutempode vahe A-klassis (enamus Coop Põlva noortest osales nädalavahetusel Eesti meistrivõistlustel A-klassis) ja meistriliigas on väga suur. Enne kui meistriliiga tempoga taas kohanesime, oli vahe päris suureks läinud. Esimese poolaja lõpuks siiski kosusime. Teine poolaeg oli hea, suutsime teha kiirrünnakuid ja jõudsime isegi kolmeväravalise vaheni, kuid siis sai Tõnis Kase 2. minutilise karistuse ja see otsustas mängu saatuse."

"Vaheturniir oli noortele raske, enamus kaotusi oli keskmiselt 10 värava kandis. Loodan, et saadud kogemusest on tulu järgmiseks hooajaks," võttis Kalmer Musting vaheturniiri kokku.

Väravatega panustasid: Mathias Rebane 5, Alfred Timmo, Mihkel Muld 4, Tõnis Kase, Markel Veiko 3, Priit Jõks 2, Sander Nemvalts, Marken Järv 1.

Järgmisel nädalal, 3. aprillil alustab Coop Põlva käsipalli meistrivõistluste veerandfinaalmängudega HC Tallinna vastu. Poolfinaali pääsu nimel tuleb võita kaks mängu.

Coop Põlva ja treener Kalmer Musting ootavad fänne, sõpru ja perekondi saali noori toetama. Ainult koos suudetakse võidelda poolfinaali nimel!

Foto (autor Helin Potter): Mathias Rebane viskas  meeskonna parimana 5 väravat

Allikas: Põlva Käsipalliklubi