Kesk 20, 63308 PÕLVA
799 4637
polvasport@gmail.com
registrikood 80081544

www.polvamaa.ee/spordiliit

Põhikiri

Arengukava

Sekretariaat

Nimi Amet Telefon E-post
Ingrid Muuga Peasekretär 517 5848 polvasport@gmail.com
Laine Saal Raamatupidaja 799 4404, 5342 5721 laines@hot.ee
Heino Saal Bussijuht 799 7431, 514 4363  

 

Presidentuur

Nimi

Amet Lisainfo Mob E-post
Raul Kudre President Värska vallavanem 525 6695 raul@verska.ee 

Peeter Sibul

Asepresident

Ahja vallavanem

501 9734

peeter.sibul@gmail.com

 

Juhatus

Nimi Lisainfo Mobiil E-post
Nikolai Järveoja OK Põlva Kobras president 50 34 368

jarveoja@gmail.com 

Andres Neeme AS Resand
Põlva Käsipalliklubi president
515 6157 resand@resand.ee
Kurmet Karsna  Ruusa Põhikooli direktor 
Räpina SK president
522 0434 kurms88@gmail.com
Taavi Nagel SK Serviti juhatuse liige 529 4373 taavinagel@gmail.com
Indrek Käo Põlva JK Lootos president 505 5713 indrek@fclootos.ee
Olev Veberson Tilsi PK õpetaja, Laheda SK president 5340 2063 olev.veberson@mail.ee
Davis Kostõgov Tilsi PK kehalise kasvatuse õpetaja, Laheda SK juhatuse liige 529 4002 davis13345@gmail.com