Protokollid 2016

Põlva maakonna kergejõustiku meistrivõistlused
Laheda Spordiklubi 7-võistlus - naised
Laheda Spordiklubi 7-võistlus - mehed

Põlvamaa RANNAVÕRKPALLISARI 2016
Naised
Mehed

Põlvamaa KOSSUSARI 2016
IV etapp
III etapp
II etapp
I etapp

Põlva maakonna lahtised matkatehnika meistrivõistlused
Jalgsi-mägimatkatehnika
Jalgrattamatkatehnika
Veematkatehnika
Matkatriatlon

Põlva maakonna rannavõrkpalli meistrivõistlused
Naised
Mehed

Põlva maakonna tennise meistrivõistlused

43.Peipsi SUVEMÄNGUD

Pendelteatejooks
Vigursõudmine
Auto tõmbamine
Maastikujalgratta kross
Kalapüük
Kergejõustik
Juhtkonnavõistlus
Meeste korvpall
Naiste võrkpall
Võistkondlik laskmine
Köievedu
Mälumäng

VIII Põlva valla SUVEMÄNGUD


Põlva maakonna koolide C-,B-,A- ja J-vkl. T&P kergejõustiku meistrivõistlused

TV10 olümpiastarti 
V etapp, mitmevõistlus
T nooremad 6-võistlus
T vanemad 8-võistlus
P nooremad 9-võistlus
P vanemad 9-võistlus
IV etapp
III etapp
II etapp
I etapp


Põlva maakonna lahtised karate meistrivõistlused

Põlva maakonna koolide D- ja E-vkl. T&P kergejõustiku meistrivõistlused
TE mitmevõistlus
PE mitmevõistlus
TD mitmevõistlus
PD mitmevõistlus

Põlva maakonna koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlused
Koolide paremusjärjestus

Põlva maakonna koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused

Põlva maakonna võrkpalli meistrivõistlused naistele
Põlva maakonna võrkpalli meistrivõistlused meestele

Eesti Koolispordi Liidu 1.-5.kl. jalgpalli meistrivõistlused
Tüdrukute tulemused
Poiste tulemused

Põlva maakonna koolide 6.-9.kl. tüdrukute korvpalli meistrivõistlused

Põlvamaa koolinoorte OSAVAIM KORVPALLUR

Põlva maakonna koolide 1.-5.kl. tüdrukute jalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 1.-5.kl. poiste jalgpalli meistrivõistlused

Põlva maakonna korvpalli meistrivõistlused

Põlva maakonna lahtised mälumängu meistrivõistlused

Põlva maakonna sulgpalli meistrivõistlused paarismängus

Võrkpalli MINILIIGA  Lõuna regiooni finaal

Tüdrukute paremusjärjestus
Poiste paremusjärjestus

Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. tüdrukute saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. poiste saalijalgpalli meistrivõistlused Alagrupid

Põlva maakonna lahtised vabamaadluse meistrivõistlused

Põlvamaa koolide algklasside võistlus Tähelepanu, START!

Põlvamaa TALIMÄNGUD 2016
Bowling
Koroona
Laskmine
Kombineeritud teatevõistlus
Murdmaasuusatamine; Võistkondlik paremusjärjestus
Indiaca

Kabe
Male
Lauatennis

Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. poiste minikäsipalli meistrivõistlused

XXXVIII Peipsi TALIMÄNGUD

Juhtkonnavõistlus     
Talijooks;   Võistkondlik paremusjärjestus

Teatejooks
Kombineeritud teatevõistlus
Male-kabe
Naiste võrkpall
Meeste võrkpall
Meeste korvpall, A-alagrupp; B-alagrupp
Mälumäng

Põlva maakonna koolinoorte korvpall 3x3 meistrivõistlused
Sportland 3x3 Põlvamaa alagrupp
4.-5.kl tüdrukud
6.-7.kl. tüdrukud
8.-9.kl. tüdrukud
4.-5.kl. poisid
6.-7.kl. poisid
8.-9.kl. poisid
10.-12.kl. noormehed
Kohamängude tulemused

Mr.Pritt minikäsipallimängud koolis Põlva turniir
Põlva maakonna koolide 10.-12.kl. noormeeste saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 6.-9.kl. poiste saalijalgpalli meistrivõistlused


Põlva maakonna koolide 4.-6.kl. T&P minivõrkpalli meistrivõistlused
Tüdrukute turniiritabel
Poiste turniiritabel

Põlva maakonna murdmaasuusatamise meistrivõistlused, Mammaste karikas 2016

Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. tüdrukute ja poiste rahvastepalli meistrivõistlused

Tüdrukute turniiritabelid
Poiste alagrupiturniiri tabelid; Poiste finaalturniiri tabelid

Põlva maakonna koolinoorte lauatennise meistrivõistlused

T14,16,18  vanuseklassid
P14 vanuseklass
P16 vanuseklass
P18 vanuseklass

Põlva maakonna koolide 6.-9.kl. tüdrukute võrkpalli meistrivõistlused
Turniiritabel
Põlva maakonna koolide 6.-9.kl. poiste võrkpalli meistrivõistlused
Turniiritabel

Lõuna-Eesti rahvusvahelised lauatennise võistlused
Üksikmäng
Paarismäng

Põlva maakonna koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused

Neidude 4-võistlus
Noormeeste 4-võistlus