2016

 

Laureaadid

Aasta lasteaiaõpetaja - Svetlana Roht (Põlva Lasteaed Lepatriinu)
Aasta lasteaiaõpetaja - Ulvi Stanevitš (Mammaste lasteaed ja kool)
Aasta klassiõpetaja - Ülla Rebane (Friedebert Tuglase nim Ahja Kool)
Aasta põhikooli aineõpetaja - Malle Mägi (Vastse-Kuuste Kool)
Aasta klassijuhataja - Tiina Villako (Põlva Ühisgümnaasium)
Aasta gümnaasiumiõpetaja - Jaanus Meitus (Räpina Ühisgümnaasium)
Aasta õppeasutuse juht - Rita Punning (Krootuse Põhikool)
Aasta suunaja - Airene Vaike Kumari (Põlva Ühisgümnaasium)
Haridusasutuse aasta tegu - Märka head! (Friedebert Tuglase nim Ahja Kool)
Aasta hariduse sõber - Vahur Vaasa


Nominendid
Lasteaiaõpetaja
Sirje Must (Põlva Lasteaed Lepatriinu)
Asta Madissoo (Mammaste lasteaed ja kool)
Klassiõpetaja
Tiia Tenno (Friedebert Tuglase nim Ahja Kool)
Anne Kukk (Kanepi Gümnaasium)
Ene Hainsoo (Mikitamäe Kool)
Põhikooli aineõpetaja
Maarika Kaldmäe (Orava Kool)
Lilian Leib (Kanepi Gümnaasium)
Aira Ojala (Friedebert Tuglase nim Ahja Kool)
Mari Järg (Mikitamäe Kool)
Klassijuhataja
Merike Tamm (Saverna Põhikool)
Kaidi Valli-Mägi (Kanepi Gümnaasium)
Gümnaasiumiõpetaja
Tiiu Leppikus (Kanepi Gümnaasium)
Õppeasutuse juht
Katrin Peil (Lasteaed Kaari)
Veera Kutser (Põlva Lasteaed Lepatriinu)
Suunaja
Riin Tammiste (Värska Gümnaasium)
Eva Sulaoja (Mikitamäe Kool)
Hariduse sõber
Igor Taro (Värska Sanatoorium AS)
 

2015

 

Laureaadid

Aasta lasteaiaõpetaja - Silvi Kurg (Põlva Lasteaed Lepatriinu)
Aasta klassiõpetaja - Hele Aia (Põlva Põhikool)
Aasta põhikooliõpetaja - Jaanus Prükk (Kauksi Põhikool)
Aasta kutseõppeasutuse õpetaja - Tairi Albert (Räpina Aianduskool)
Aasta õppeasutuse juht - Ene Tigas (Põlva Lasteaed Lepatriinu)
Aasta suunaja - Helve Kukk (Põlva Lasteaed Lepatriinu)
Aasta hariduse sõber - Margot Suur (Räpina ja Põlva Muusikakoolid)
Aasta tegu hariduses - projekt 1000 sõpra (Räpina Aianduskool)


Nominendid

Lasteaiaõpetaja
Ave Mattus (Põlva Lasteaed Lepatriinu)
Helle Ehasalu (Mammaste Lasteaed ja Kool)
Kätlin Kõiv (Tilsi Lasteaed Muumioru)
Klassiõpetaja
Heli Jaaska (Tilsi Põhikool)
Triin Keres (Viluste Põhikool)
Põhikooliõpetaja
Aimi Jõesalu (Põlva Põhikool)
Ants Järv (Räpina Ühisgümnaasium)
Davis Kostõgov (Tilsi Põhikool)
Irina Ševtšenko (Kauksi Põhikool)
Ivi Luht (Saverna Põhikool)
Mare Urban (Põlva Põhikool)
Õppeasutuse juht - Katrin Jõgeva (Ahja Kool)
Suunaja
Eha Raav (Põlvamaa Rajaleidja Keskus)
Kaire Zopp (Põlva Lasteaed Lepatriinu)
Hariduse sõber
Ahti Vasser (Räpina Ühisgümnaasium)
MTÜ Vabaajaklubi Toushi
 

2014
 

Laureaadid

Aasta lasteaiaõpetaja - Gerli Liiva (Räpina Lasteaed Vikerkaar)
Aasta klassiõpetaja - Karin Buhvestov (Kanepi Gümnaasium)
Aasta põhikooliõpetaja - Olev Veberson (Tilsi Põhikool)
Aasta gümnaasiumiõpetaja - Liia Vijand (Põlva Ühisgümnaasium)
Aasta klassijuhataja - Maie Karakatš (Põlva Ühisgümnaasium)
Aaasta koolijuht - Ene Säinast (Orava Põhikool)


Nominendid

Lasteaiaõpetaja - Ülle Annom (Tilsi Lasteaed Muumioru)
Klassiõpetaja
Enna Prükk (Kauksi Põhikool)
Eve Hütt (Tilsi Põhikool)
Hedvi Rebane (Põlva Ühisgümnaasium)
Maili Kaupmees (Põlva Ühisgümnaasium)
Marika Aruküla (Räpina Ühisgümnaasium)
Põhikooliõpetaja
Aino Oviir (Tilsi Põhikool)
Karin Valdas (Krootuse Põhikool)
Laine Madisson (Mooste Põhikool)
Mare Seppo (Viluste Põhikool)
Gümnaasiumiõpetaja
Eve Sibul (Räpina Ühisgümnaasium)
Kersti Sammelselg (Räpina Ühisgümnaasium)
Krista Untera (Põlva Ühisgümnaasium)
Klassijuhataja
Ege Kostõgov (Tilsi Põhikool)
Kaire Hakk (Orava Põhikool)
Liina Vagula (Tilsi Põhikool)
Sigrid Mallene (Krootuse Põhikool)
Õppeasutuse juht
Ene Veberson (Tilsi Põhikool)
Heino Luiga (Räpina Aianduskool)
Sirje Kuivalainen (Põlva Keskkool)