Kesk 20, 63308 Põlva
registrikood: 80190931
Põhikiri
Liikmemaksu määrad 2018

Facebook: https://www.facebook.com/PolvaOVL

nimi amet tel e-post
Georg Pelisaar Liidu juhatuse esimees 510 6416 georg.pelisaar@polva.ee 
Enel Liin Liidu aseesimees 526 5057 enel.liin@rapina.ee
Eve Neemsalu tegevjuht 5621 6688 eve.neemsalu@polvamaa.ee


Kohaliku omavalitsuse üksuse liitude seadus 
Mittetulundusühingute seadus

Põlvamaa ja Saksamaa Segebergi maakonna partnerlus jätkub

Põlvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees ja Põlva vallavanem Georg Pelisaar ning Põlva vallavolikogu esimees Igor Taro kohtusid 17. aprillil 2018 Põlva maakonna kauaaegse partneri Bad Segebergi maavalitsuse esindaja härra Rüdiger Jankowskiga.

Valga-, Võru- ja Põlvamaa noortekeskused said ligi 34 000 eurot toetust

Eesti Noorsootöö Keskuse (ENTK) korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkursi käigus said 15 Valga-, Võru- ja Põlvamaa noortekeskuste projekti noortele paremate võimaluste pakkumiseks toetust kokku ligi 34 000 euro ulatuses.

Neli Põlvamaa projekti said EASi toetust

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus toetab piirkondade konkurentsivõime tugevdamise meetmest Põlva- ja Võrumaal turismi arengut, ettevõtluse arendamiseks vajalike teede korrastamist ja kergliiklustee rajamist 2,3 miljoni euroga.

Räpina vald võtab tööle lastekaitsespetsialisti

Räpina Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi, millega ootab oma kollektiivi teotahtelist ja koostööle orienteeritud lastekaitsespetsialisti.

Intsikurmu Festival pälvis kõrged tunnustused

Põlvas, Intsikurmu metsapargis tänavu 3.-4. augustil kuuendat korda toimuv Intsikurmu Festival tituleeriti 3. aprillil Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2018 tunnustusüritusel aasta muusikasündmuseks. 10. aprillil pälvis Intsikurmu Festival Siseministeeriumi regionaalarengu auhinna...

Nädalavahetusel lõppeb õpetajate tunnustamise konkurss "Eestimaa õpib ja tänab"

Eesti haridus on üks maailma parimaid. Meie noortel on silmapaistvad teadmised ja oskused, millega saavutatakse kõrgeid kohti rahvusvahelistel võistlustel ja testides igas haridusastmes. See on võimalik vaid tänu suurimale toele – õpetajale.

Hajaasustuse programm aitab maapiirkondades elavaid peresid

Esmaspäevast, 9. aprillist on avatud hajaasustuse programmi taotlusvoor, mille eesmärk on tagada maapiirkondades elavatele peredele head elutingimused ning seeläbi aidata kaasa elanike arvu püsimisele neis piirkondades. Tänavu toetab riik hajaasustuse programmi kahe miljoni euroga.

Teede hooldus- ja remonttöödest 2018. aastal

Maanteeamet ehitab ja remondib sellel aastal teid 2000 kilomeetri ulatuses, mida on umbes 150 kilomeetri võrra rohkem kui eelmisel aastal.

AS Räpina Haigla tervisekeskuse juurdeehitus sai nurgakivi

3. aprilli päiksepaistelisel pärastlõunal pandi AS Räpina Haigla Esmatasandi Tervisekeskuse hoone juurdeehitusele pidulikult nurgakivi. AS Räpina Haigla juhatuse esimees Peeter Sibul ütles, et see on omamoodi uue arenguetapi sissejuhatus Räpina piirkonna ravi-tervishoiu teenuse arendamisel.

KOPi kevadine taotlusvoor on avatud

Alates 2018. aastast toimub kohaliku omaalgatuse programmist (KOP) toetuste taotlemine Põlvamaa Omavalitsuste Liidu kaudu. Taotluste menetlemine on delegeeritud Põlvamaa Arenduskeskusesse. Kevadine taotlusvoor on avatud 2. aprill – 2. mai 2018.

Algas Räpina valla sümboolika konkurss

26. märtsil algas Räpina valla uue sümboolika hääletus. Konkursil osalevad kolm kavandit. Esimene neist on seni kasutusel olnud Räpina valla sümboolika, teisena kavand märgusõnaga "Mmeri" ja kolmas "Metsa keskel".

Põlvamaa Arenduskeskusesse loodi täiendavad töökohad

Seoses mitmete ülesannete ülevõtmisega Põlva Maavalitsuse sulgemise järgselt on Põlvamaa Omavalitsuste Liit delegeerinud need täitmiseks Põlvamaa Arenduskeskusele. Lisaks uuele juhatajale täiendavad Arenduskeskuse kollektiivi nüüd arendusspetsialist, kultuurispetsialist ja ennetustöö spetsialist.

Avaliku sektori esindajate kokkusaamisel tutvustati riigipalgaliste töötajate Tallinnast väljaviimise ja maakondadesse riigimajade kujundamise kontseptsioone

Teisipäeval, 13. märtsil kogunesid Põlvas endises maavalitsuse hoones Põlvamaal tegutsevate riigiasutuste esindajad ja kohalike omavalitsuste juhid. Kohtumise üldine eesmärk oli haldus- ja riigireformi järgses olukorras omavahel infot jagada. Esimesel sellelaadsel kohtumisel olid peamisteks...

Võru- ja Põlvamaaga seotud pendelrändajad ja kaugtööhuvilised saavad aidata töökohti keskustest välja tuua

Võru- ja Põlvamaa arenduskeskused küsitlevad järgneva kuu jooksul inimesi, kes rändavad töö tõttu igapäevaselt naabermaakondadesse, käivad naabermaakondadest siia tööle või kes teevad või sooviksid teha kaugtööd. Küsitluse eesmärk on saada teavet, milliste asutuste või nende üksuste kolimist...

Põlvamaa Arenduskeskust asub juhtima Aarne Leisalu

Esmaspäevast, 12. märtsist alustas Põlvamaa Arenduskeskuses uue juhatajana tööd Aarne Leisalu, kellel on arvestatavad kogemused erinevate arendusprojektide käivitamisel ja juhtimisel ning toetuste taotlemisel, ettevõtluse tugisüsteemi kujundamisel ja loomingulise teabeorganisatsiooni juhtimisel.

Kanepi Gümnaasiumi õpilased investeerisid küpsisemüügist saadud tulu kooli ronimisseina rajamiseks

Idee käidi välja möödunud aasta augustikuus, mil Kanepi Gümnaasiumi koolipere hakkas mõtlema, kuidas koolielu põnevamaks ja koolimaja mõnusamaks muuta. Ühiselt leiti, et kuluks ära üks huvitav ronimissein. Raha selleks koguti Kanepi Gümnaasiumi küpsiste müügist.

Põlva vald jagas aasta tegija tiitleid

Reedel, 23. veebruaril anti Eesti vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud Põlva vallavanema ja Põlvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimehe Georg Pelisaare pidulikul vastuvõtul üle ka Põlva valla tunnustused Aasta Tegija.

Kanepi vald tunnustas aktiivseid kodanikke

Kanepi Vallavolikogu otsustas 20.02.2018 istungil nimetada Kanepi valla Aukodanikuks Maria Drenkhani ning Kanepi valla 2017. Aasta Tegijaks Aire Hallapi.

POLi esimehe, Põlva vallavanem Georg Pelisaare EV100 kõne

Avaldame täies mahus Põlvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimehe ja Põlva vallavanem Georg Pelisaare Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva pidulikul vastuvõtul 23. veebruari õhtul Põlvas esitatud kõne.

Põlvamaa vapimärgi pälvib maaeluminister Tarmo Tamm

23. veebruaril algusega kell 18 toimub Põlva kultuuri- ja huvikeskuses Põlvamaa Omavalitsuste Liidu ja Põlva valla ühine Eesti Vabariigi 100. juubeliaasta vastuvõtt. Pidulikul tähistamisel antakse üle Põlva maakonna teenetemärgid ning Põlva valla tunnustused.
Näitan: 21-40
Elemente lehe kohta 20
of 26