Kesk 20, 63308 Põlva
registrikood: 80190931
Põhikiri
Liikmemaksu määrad 2018

Facebook: https://www.facebook.com/PolvaOVL

nimi amet tel e-post
Georg Pelisaar Liidu juhatuse esimees 510 6416 georg.pelisaar@polva.ee 
Enel Liin Liidu aseesimees 526 5057 enel.liin@rapina.ee
Eve Neemsalu tegevjuht 5621 6688 eve.neemsalu@polvamaa.ee


Kohaliku omavalitsuse üksuse liitude seadus 
Mittetulundusühingute seadus

« Tagasi

Põlvamaa turismiveeb on nüüdsest ka mobiilisõbralik

Põlvamaa turismiportaal www.visitpolva.ee annab ülevaate Põlvamaast kui turismisihtkohast - vaatamisväärsustest, toitlustus- ja majutusasutustest ning aktiivse puhkuse veetmise võimalustest. Loomulikult ei puudu ka kirju sündmustekalender. 2017. aasta suvel läbis Põlvamaa turismiveeb uuenduskuuri, millega lisandusid mobiiliversioon, läti keelne alamleht ja sotsiaalmeediaga sidumise võimalused.

„Uus mobiiliversioon tõstab responsiivsust – suureneb nii kasutusmugavus kui turismiportaali leitavus interneti otsingumootorites. Läti keelse alamlehe loomine on samuti oluline samm, kuna Läti potentsiaalne turistide turg on nii lähedal ja ka lätlaste huvi Kagu-Eesti külastamise vastu üha kasvab. Turismiportaali sidumine Facebooki lehega Põlvamaa Turism võimaldab aga kahte veebilehte tõhusamalt hallata," selgitas värskenduste tagamaid Põlvamaa Arenduskeskuse turismiarendusjuht Kristi Kahu.

Jätkuvalt pakub Põlvamaa turismiportaal reklaampinda ettevõtjatele, seda nii eesti, inglise, vene kui läti keelsetel alamlehtedel. Reklaamide ja sündmustekalendrisse ürituste lisamiseks tuleks ühendust võtta e-postil kristi.kahu@polvamaa.ee.

Põlvamaa turismiportaali uuendamist rahastati Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondi meetmest „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks".
 

Lisainfo:
Kristi Kahu
Turismiarendusjuht
SA Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5554 3907
E-post: kristi.kahu@polvamaa.ee