Kesk 20, Põlva, 63308
registrikood 80190931
Põhikiri
Eelarve 2016 ja lisa 2: tulude/kulude jaotumine
Liikmemaksu määrad 2016
Tegevuskava 2016

Nimi Amet Telefon Mob E-post
Kaido Kõiv Liidu esimees 799 8471 5341 6116 kaido@valgjarve.ee
Georg Pelisaar Liidu esimehe asetäitja 799 9470 510 6416 georg.pelisaar@polva.ee
Eve Neemsalu tegevdirektor 799 8937 5621 6688 eve.neemsalu@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja koostöö koordinaator 799 8937 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee


Kohaliku omavalitsuse üksuse liitude seadus 
Mittetulundusühingute seadus

Alanud on Põlvamaa parimate valimine spordis

Esmakordselt on avatud Põlvamaa 2016.spordiaasta parimate rahvahääletus

Põlva maakonna tunnuslogo „Rohelisem elu“ läbis uuenduskuuri

Põlvamaa Omavalitsuste Liit kinnitas Põlvamaa tunnuslause ja –logo „Põlvamaa – Rohelisem elu" kasutamise hea tava koos selle juurde kuuluva stiiliraamatuga. Varasemalt on Põlvamaa tunnuslause ja -logo kasutus olnud reguleerimata.

Põlvamaa konkurentsivõime tugevdamise tegevuskava läheb uuendamisele

Suve alguses selgusid Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) otsusel piirkondade konkurentsivõime tugevdamise investeeringute toetuse I taotlusvooru tulemused, milles said rahalise toetuse neli Põlvamaa projektiideed seitsmest. Seoses uuel aastal toimuvate järgmiste voorudega kogunesid...

Aasta kodanikuühendus on MTÜ Himmaste

Aasta kodanikuühenduse tiitlit kannab läinud reedest mittetulundusühing (MTÜ) Himmaste, Põlvamaa sädeinimene on Anu Tuvik.

Rahandusminister Põlva- ja Võrumaa vallajuhtidele: "Omavalitsuste tulubaas suureneb"

Põlvamaal visiidil viibinud rahandusminister Sven Sester andis kohtumisel Põlva- ja Võrumaa omavalitsusjuhtidega ülevaate uue valitsuse plaanidest seoses omavalitsuste finantseerimisega ning sõnas, et alates 2018. aastast suureneb kohalike omavalitsuste tulubaas täiendavalt 30 miljoni euro võrra...

Davis Kostõgov – Aasta spordisõbralikum õpetaja

Õpetaja suudab õpilastele oma tunnid huvitavaks ja arendavaks teha.

Põlvamaa 2016.a. karikavõitjad selgusid kahel alal

Võistlustihe aastalõpp maakonna spordis

Startis üle-eestiline Ühisnädal!

Eile, 21. novembril algas üleriigiline Ühisnädal, mis toob kõikidesse Eesti maakondadesse hulganisti põnevaid sündmusi. 27. novembrini kestval nädalal tehakse kõike seda, mis väärtustab hoolivust, koosloomist ja kogukondlikku ettevõtmist.

Müüki on jõudnud Põlvamaa kultuurikalender 2017!

Põlvamaa Omavalitsuste Liidu eestvedamisel ilmub taas Põlvamaa kultuurikalender 2017, mis koondab kuude lõikes olulisemad Põlvamaal toimuvad kultuurisündmused. Kalender on müügil Põlva Kaubamaja Toiduaidas ja Kodumaailmas ning Pesa hotellis ja Tillu kodukohvikus.

Põlvamaa õpilaste jõulukaunistused jõuavad Euroopasse

Viis Põlvamaa kooli võtavad osa üleeuroopalisest jõulupuu kaunistamise projektist "European Christmas Decoration Exchange 2016", milles raames valmistatakse ja vahetatakse teiste riikide koolidega jõuluehteid. Lisaks jõulukaunistustele peavad koolid tegema oma riiki ja jõulutraditsioone...

Kodanikupäevale eelnev nädal on Ühisnädal!

19.-25. november toimub Põlvamaal Ühisnädal, mil tunnustatakse kodanikuaktiivsust, ettevõtlikkust ja pealehakkamist enda ning oma elukeskkonna muutmisel.

Selgusid kohaliku omaalgatuse programmi sügisvooru tulemused

Pikkade traditsioonidega kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) sügisvoorust sai Põlvamaal toetust 20 projekti. Kohalike kogukondade koostööle ja arengule suunatud tegevusi rahastatakse kokku kahest meetmest summas 26 846 eurot.

Avatud on kandidaatide esitamine Põlvamaa kultuuripreemiatele

Eesti Kultuurkapital kuulutab välja kultuuripreemia „Kultuuripärl" kandidaatide esitamise Põlva maakonnas.

Põlvamaa Omavalitsuste Liidult saab taotleda toetust kultuuriprojektide elluviimiseks

Oodatud on taotlused kogu Põlvamaad ja kaugemaidki piirkondi haaravate kultuurisündmuste korraldamiseks; Põlvamaa kultuuripärandit, inimesi ja olulisemaid kultuurisündmusi tutvustavate trükiste väljaandmiseks; kultuurialaste välissuhete loomiseks ja arendamiseks; kultuuri valdkonna...

Põlvamaa aasta isa on Rainis Oper

11. novembril 2016 kuulutati maavalitsuse saalis välja tänavune Põlvamaa aasta isa, kelleks on Orava vallas elav nelja lapse isa Rainis Oper.

Avatud on kandidaatide esitamine Anne Vabarna omakultuuripreemiale

Värska Vallavalitsus kuulutab välja kandidaatide esitamise Anne Vabarna nimelisele omakultuuripreemiale. Preemia antakse silmapaistva töö eest seto pärimuskultuuri edasikandmisel.

Vallad ja linnad saavad suurema rolli kohaliku arengu suunamisel

Riigihalduse minister Arto Aas esitas kooskõlastamiseks haldusreformi toetavate seadusemuudatuste eelnõud, millega antakse valdadele ja linnadele senisest suurem osa piirkondliku arengu suunamisel.

Ühisnädal: hooliv inimene – hooliv ühiskond!

Ühisnädal kutsub taas kaasa lööma! Ühisnädal on kodanikualgatust ja kodanikuühiskonda tutvustav nädal, mis toimub juba neljandat korda ja mis leiab aset novembrikuu viimasel nädalal kodanikupäeva lähistel. 2015. aastal viidi üle Eesti Ühisnädala raames läbi 227 sündmust, millest võttis osa enam...

Noortekonverentsil tunnustati Põlvamaa parimaid noorsootöö valdkonnas

Põlvamaa noortekonverentsil "Mina, teadus ja tulevik" kuulutati välja tänavuse aasta noorsootöö valdkonna maakonna parimad. Autasud jagati välja viies kategoorias.

Moisekatsi Elohelü kutsub osalema!

Kuulutame välja kaks päeva vältava kevadise folgipeo Moostes: oodatud on ansamblid Ruhnust Jaanilinnani, Sutlepast Missoni. Registreerumine rahvamuusikatöötluste festivalile on alanud!
Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta 20
of 17