Kesk 20, Põlva, 63308
registrikood 80190931
Põhikiri
Eelarve 2016 ja lisa 2: tulude/kulude jaotumine
Liikmemaksu määrad 2016
Tegevuskava 2016

Nimi Amet Telefon Mob E-post
Kaido Kõiv Liidu esimees 799 8471 5341 6116 kaido@valgjarve.ee
Georg Pelisaar Liidu esimehe asetäitja 799 9470 510 6416 georg.pelisaar@polva.ee
Eve Neemsalu tegevdirektor 799 8937 5621 6688 eve.neemsalu@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja koostöö koordinaator 799 8937 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee


Kohaliku omavalitsuse üksuse liitude seadus 
Mittetulundusühingute seadus

EAS ootab kandideerima ettevõtluskonsultandiks Kagu-Eesti piirkonda

Seoses tegevuste laiendamisega otsitakse Põlva-, Võru- ja Valgamaa piirkonda ettevõtluskonsultanti, kelle peamisteks tööülesanneteks on piirkonna ettevõtjate nõustamine, ettevõtlusvaldkonna projektide algatamine ja juhtimine.

MTÜ Piiriveere Liider kuulutab välja projektitaotluste vastuvõtu

Taotlusvoor on avatud 27. veebruar - 15. märts 2017.

Riigihalduse minister ja Põlva maavanem selgitasid haldusreformi seisu

Teisipäeval Põlvamaad külastanud riigihalduse ministri Mihhail Korbi ja maavanema Igor Taro kohtumisel maakonna omavalitsusjuhtidega tulid eelkõige jutuks Kanepi ühendvalla võimalus valitsuselt erisust taotleda ning Setomaa valla moodustamine.

Räpina Vallavalitsus ootab nominente tänumärkidele

Räpina Vallavalitsus ootab kaasabi ja ettepanekuid, leidmaks väärilised nominendid Räpina valla hõbedastele tänumärkidele.

Põlvas toimub Eesti Linnade Liidu juhatuse koosolek

Teisipäeval, 17. jaanuaril toimub Põlvas Eesti Linnade Liidu juhatuse koosolek, kus juhatuse liikmed kohtuvad ka riigihalduse ministri Mihhail Korbiga. Põlva on Linnade Liidu koosoleku toimumise paigaks esimest korda.

Koolid saavad ettevõtlusõppe edendamiseks taotleda toetust

2016. aastal käivitus üle-eestiline haridusprogramm Ettevõtlik Kool, mis on suunatud ettevõtliku õppe integreerimisele koolisüsteemi, et tõsta hariduse kvaliteeti ja seeläbi noorte edukust elus. Nii võrgustikuga liitunud kui teised koolid saavad Innove kaudu taotleda toetust ettevõtlusõppe...

Maaeluministeeriumis tutvustati Organic Estonia ideekavandit

10. jaanuaril toimus Maaeluministeeriumis kohtumine huvigruppide ja sotsiaalpartneritega, kellele tutvustati Eesti mahemajanduse tervikprogrammi Organic Estonia ideekavandit. Kohtumisel osalenud toetasid ministeeriumi ettepanekut mahe-Eesti programmi käivitamiseks ning selle tarbeks meeskonna...

Kõik taotlenud Põlvamaa ettevõtjad said elektriliitumiste pilootprogrammist toetust

Ettevõtjate elektriliitumiste pilootprogrammi taotlusvoorus otsustas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) toetada viit projekti ligi 112 000 euroga. Programmiga toetatakse elektrivõrguga liitumist ja elektrivõimsuse suurendamist Ida-Viru, Põlva, Valga ja Võru maakonnas asuvates ettevõtetes....

Algas Kagu-Eesti [eel]arvamusfestivali ideekorje

14. juulil toimub Eesti Maanteemuuseumis järjekorras teine Kagu-Eesti [eel]arvamusfestival, mille programmi võib kuni jaanuari lõpuni oma idee esitada igaüks, kelle arvates vajab mõni teema tõstatamist, küsimus põhjalikumat arutelu, vaatenurk või uus teadmine tutvustamist. Ideekorje tulemused...

Põlvas avati riigigümnaasiumi uus hoone

9. jaanuaril 2017 avati pidulikult Põlva Gümnaasiumi uus hoone Piiri tänaval, mis on Eesti esimene liginullenergia koolimaja.

2016. aastal registreeriti Põlvamaal 207 sündi

Eelmisel aastal registreeriti Põlva maakonnas 207 lapse sünd, sõlmiti 73 ja lahutati 32 abielu, registreeriti 341 inimese surm ning nime muudeti 12 korral. Kokku elab maakonnas 2017. aasta esimese jaanuari seisuga 28 508 inimest.

Põlvamaa Kultuuripärl 2016 on Margot Suur

6. jaanuari õhtul autasustati Varbuse Muusikamõisas Eesti Kultuurkapitali ning Põlvamaa ekspertgrupi 2016. aasta preemiate laureaate, maakonna parimaid sportlasi ja tublisid tervisedendajaid. Maakonna Kultuuripärli tiitli pälvis Räpina muusikakooli laulu- ja üldainete õpetaja Margot Suur.

Põlvamaa Omavalitsuste Liidu esimees Kaido Kõiv: alanud 2017. aasta on haldusreformi lõpuleviimise ja riigireformi jätkumise aasta

2017. aasta algus tõi puhta ja valge lumevaiba. Ka meie tegemistes algab 2017. aasta puhtalt lehelt – harjumuspärane elukorraldus tuleb jätta selja taha ning teha restart ja anda uus hingamine Eestimaa kohalikele omavalitsustele.

Põlvamaa ootab kandidaate maakonna teenetemärkidele

Põlva Maavalitsus ja Põlvamaa Omavalitsuste Liit ootavad kuni 1. veebruarini 2017 kandidaate maakonna teenetemärkidele.

Räpina, Veriora ja Meeksi vallad kinnitasid ühinemislepingu

Meeksi, Räpina ja Veriora vallad kinnitasid 28. detsembril 2016 Viluste Põhikoolis toimunud ühisvolikogu tulemusena ühehäälselt ühinemislepingu.

Põlvas allkirjastati maakonna suurima omavalitsuse ühinemisleping

Kolmapäeval, 21. detsembril 2016 allkirjastati uhiuues Põlva riigigümnaasiumi auditooriumis Ahja, Laheda, Mooste, Põlva ja Vastse-Kuuste valdade ühinemisleping. Ühinemise tulemusena sünnib Põlvamaa suurim omavalitsus, kus elab ligi pool maakonna elanikest.

Anne Vabarna nimelise omakultuuripreemia laureaadid on Jane Vabarna ja Annela Laaneots

Värska Vallavalitsus annab sel aastal kahekümne esimest korda välja Anne Vabarna nimelist omakultuuripreemiat. Preemia antakse seto pärimuskultuuri edasikandmisel tehtud silmapaistva töö eest.

Ahjal avas taas uksed AH-JA pubi

2016. aasta kevadel valmis Ahjal Illimari vana lammutatud poe asemel uus Põlva Tarbijate Ühistule kuuluv kaubandus- ja teenindushoone Illimari Konsum. Päikesepaneelidega varustatud kaasaegses hoones olid algusest peale planeeritud ruumid ka toitlustuskohale.

Põlva maakonna spordiaasta 2016 parimad selgunud

Sportlik tulemus, pakutav emotsioon – arvestati kõiki nüansse

Põlvamaa tähtsündmuste hulka lisati Intsikurmu Festival ning Lüübnitsa sibula- ja kalalaat

Põlvamaa Omavalitsuste Liidu algatusel on Põlvamaal ametlikult määratletud Põlvamaa tähtsündmused, mille korraldajatega koostöös tegeletakse nii nende sündmuste kui maakonna turundamisega laiemalt. 2016. aasta oktoobris lisandusid Põlvamaa tähtsündmuste hulka traditsiooniliselt augusti esimesel...
Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta 20
of 18