Kesk 20, Põlva, 63308
registrikood 80190931
Põhikiri
Eelarve 2016 ja lisa 2: tulude/kulude jaotumine
Liikmemaksu määrad 2016
Tegevuskava 2016

Nimi Amet Telefon Mob E-post
Kaido Kõiv Liidu esimees 799 8471 5341 6116 kaido@valgjarve.ee
Georg Pelisaar Liidu esimehe asetäitja 799 9470 510 6416 georg.pelisaar@polva.ee
Eve Neemsalu tegevdirektor 799 8937 5621 6688 eve.neemsalu@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja koostöö koordinaator 799 8937 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee


Kohaliku omavalitsuse üksuse liitude seadus 
Mittetulundusühingute seadus

Andras kutsub tunnustama õpihimulisi täiskasvanuid

Kutsume tunnustama täiskasvanud õppijaid, täiskasvanute koolitajaid, õpitegusid, koolitussõbralikke organisatsioone, omavalitsusi ja raamatukogusid.

Põlvas on avatud Põlvamaa meenekonkurss 2016 tööde näitus

23. mai - 22. juuni on Põlva Keskraamatukogus (Kesk 16) avatud maakonna meenekonkursile laekunud tööde näitus. Tutvuda saab nii konkursi võidutöödega kui ka paljude teiste hästi läbi mõeldud ja teostatud meenetega.

Kagu-Eesti [eel]arvamusfestival ootab teemapüstitusi!

22. juulil 2016 ootavad kagu-eestlased kõiki [eel]arvamuste küüsis „vaevlevaid" huvilisi esimesele Kagu-Eesti [eel]arvamusfestivalile, mis leiab aset Eesti kõige ilusamal teel – Postiteel paiknevas Eesti Maanteemuuseumis! Eesmärk on murda välja maapiirkondade ümber ehitatud müütide...

Põlvamaa Omavalitsuste Liidus alustas tööd uus tegevdirektor

2. mail 2016 alustas Põlvamaa Omavalitsuste Liidus (POL) tööd tegevdirektor Eve Neemsalu, kelle peamisteks ülesanneteks on Liidu büroo juhtimine ning finantsmajandusliku ja arendustegevuse korraldamine.

Selgusid Põlvamaa Meenekonkurss 2016 võidutööd

SA Põlvamaa Arenduskeskus koostöös Põlva Maavalitsuse ja Põlvamaa Omavalitsuste Liiduga kuulutasid veebruari keskpaigas välja Põlvamaa meenekonkursi, et leida maakonna esindusorganisatsioonidele esindusmeene ning Põlvamaad külastavatele turistidele turismimeene. Konkursile oodati omanäolisi ja...

Räpinas toimus haldusreformi teemaline arengukonverents

Eile, 28. aprillil toimus Räpina Aianduskoolis maakonna arengukonverents "Haldusreform Põlvamaal - ühendab või killustab?", kus sai kuulata naaberriikide Soome ja Läti kogemusi haldusreformi läbiviimisel, saada vastuseid reformiga seonduvatele küsimustele ning mõelda kaasa debatis.

Löö kaasa Teeme Ära veeohutustalgutel ja paigalda kodukoha suplusranda veeohutusstend!

Päästeamet kustub Põlvamaa elanikke osalema Teeme Ära veeohutustalgutel. Osaleda saate kas talgujuhina eest vedades või abilisena juba olemasolevate talgutega liitudes.

Esimene Kagu-Eesti [eel]arvamusfestival läheb tõenäoliselt aia taha!

22. juulil 2016 ootavad kagu-eestlased kõiki [eel]arvamuste küüsis „vaevlevaid“ huvilisi esimesele Kagu-Eesti [eel]arvamusfestivalile, mis leiab aset Eesti kõige ilusamal teel – Postiteel paiknevas Eesti Maanteemuuseumis! Eesmärk on murda välja maapiirkondade ümber ehitatud müütide tarast.

Kanepi valla viit bussipeatust valgustab päike

Kanepi vald on otsustanud võtta bussipeatuste valgustamisel appi päikeseenergia. Vald valis välja viis bussipeatust, mille kõrvale püstitati puitpostid ning Pärnu firma ProLed Group paigaldas nendele ledvalgustid, mis saavad kogu vajamineva elektrienergia päikesepaneeli ja akuga varustatud seadmest.

Selgusid Eesti rahvamuusikatöötluste festivali laureaadid

23. aprilli südaööl Mooste mõisas autasustamisega lõppenud XVII Eesti rahvamuusikatöötluste festivalil "Moisekatsi Elohelü 2016" võitis 1000 € peapreemia ETNOSFÄÄR Viljandist.

Värska vallavanema vastuvõtul toetasid abituriendid Setomaa valla ideed

21. aprillil pärast viimase koolikella helisemist toimus traditsiooniline vallavanema vastuvõtt Värska Gümnaasiumi 12. klassile.

Jüripäevaks pill puhkama ja Moostesse folgile!

Reedel 22. aprillil kell 19.00 avab Eesti rahvamuusikatöötluste festivali rootsi-eesti uus ja särav folkbänd Folk & Rockare. Bändi moodustavad Säde Tatar, vennad Daniel ja Gabbi Dluzewski ning nende õde Natasja Dluzewska. Nelja omanäolise muusiku tulemuseks on bändi meeldejäävad meloodiad,...

Põlvamaa kutsub abistama Ukraina sõpruspiirkonna lapsi!

18. aprillist käivitus Põlvamaal heategevusaktsioon, mis kutsub kõiki inimesi annetama Ukraina sõpruspiirkonna Kulikovka rajooni lastele riideid ja jalanõusid. Annetatud esemeid saab esialgu tuua kuni mai lõpuni kindlaks määratud kogumispunktidesse üle kogu maakonna.

Põlva ja Segebergi maakonnad panustavad eelkõige koostööle noortevaldkonnas

Aprilli alguses Põlvamaal visiidil viibinud Segebergi maakonna delegatsioon eesotsas maavanem Jan Peter Schröderiga ning Põlva maavanem Ulla Preeden näevad omavahelises partnerluses eelkõige potentsiaali noortevaldkonnas, kuhu plaanitakse kaasata ka Ukraina ja Poola osapooled.

Haldusreformi infokiri - kevad 2016

Hea haldusreformi huviline! Valminud on järjekordne haldusreformi infokiri.

Põlvamaa turvalisuse nõukogu alustas tööd

11. märtsil toimus Põlva maavalitsuses maakonna turvalisuse nõukogu esimene kokkusaamine. Nõukogu peamiseks eesmärgiks on turvalise elukeskkonna kujundamine koostöös võimalikult paljude osapooltega.

Meistriks krooniti Mooste SK MÕIS

Korvpallurid lõpetasid saalihooaja

Muudatused Põlva ja Tartu vahelises bussiliikluses

Alates 4. aprillist on oma töö lõpetanud mitmed kommertsalustel käigus olnud bussireisid. Infot bussiaegade kohta Põlvamaal saab vaadata sõiduplaaniportaalist www.peatus.ee. Kellel interneti kasutamise võimalus puudub, saab informatsiooni küsida telefonil 12 012, mis töötab ööpäevaringselt...

Müügile on jõudnud lõõtspillipidu Harmoonika piletid!

Lõõtspillipidu Harmoonika toimub 16. juulil 2016 kell 18 Põlva Intsikurmus. Piletite müük Piletilevis on alanud!

Avatud on registreerimine Uma Pido laadale!

28. mail sel aastal tuleb Põlvas IV võrukeelne laulu- ja rahvapidu Uma Pido. Päeval, kui 3000 lauljat Intsikurmus õhtuseks peakontserdiks proovi teeb, toimub Põlva staadionil Uma Pido laat kohaliku kraami, laadalava ja töötubadega.
Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta 20
of 13