Kesk 20, Põlva, 63308
registrikood 80190931
Põhikiri
Eelarve 2016 ja lisa 2: tulude/kulude jaotumine
Liikmemaksu määrad 2016
Tegevuskava 2016

Nimi Amet Telefon Mob E-post
Kaido Kõiv Liidu esimees 799 8471 5341 6116 kaido@valgjarve.ee
Georg Pelisaar Liidu esimehe asetäitja 799 9470 510 6416 georg.pelisaar@polva.ee
Eve Neemsalu tegevdirektor 799 8937 5621 6688 eve.neemsalu@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja koostöö koordinaator 799 8937 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee


Kohaliku omavalitsuse üksuse liitude seadus 
Mittetulundusühingute seadus

Uskumatu, millega mu naaber tegeleb! Ettevõtlusmess näitab Põlvamaa mitmekesisust

6. oktoobril toimub üle-eestilise ettevõtlusnädala raames Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses Põlvamaa ettevõtjate kontaktmess "Uskumatu, millega mu naaber tegeleb!", kus saab tutvuda maakonna mitmekesise ettevõtlusmaastikuga, kuulata kohalike ettevõtjate kogemusi ning saada asjatundjatelt...

Põlvamaa omavalitsusjuhid sõidavad õppe- ja koostööreisile Kreekasse

Õppereisi eesmärk on tutvuda Kreeka riigi kohalike omavalitsuste struktuuriga ja tutvustada ka Eesti avaliku halduse süsteemi ning vahetada kogemusi väikeettevõtluse edulugudest ja külakogukondade algatustest.

Põlvamaa Arenduskeskus koostöös meistergiid Laura Tauliga kutsuvad osalema Põlvamaa giidide koolitusel

Sel sügisel toimub Põlvamaa Arenduskeskuse eestvedamisel 8-päevane koolitussari (64 akadeemilist tundi), mis koosneb neljast kahepäevasest moodulist, milles käsitletakse giiditöö kutseoskusi ja ekskursiooni läbiviimise metoodikat. Praktiline koolitus sisaldab ka õppereise ning koduseid ülesandeid.

Põlvamaa ettevõtluspäev kutsub ettevõtjana (re)startima!

5. oktoobril toimub üle-eestilise ettevõtlusnädala raames Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses Põlvamaa ettevõtluspäev 2016 „START või reSTART?“. Ettevõtluspäevale on oodatud kõik ettevõtlushuvilised, kes soovivad osa saada inspireerivatest esinejatest ning oma kogemust jagavate alustavate ettevõtjate...

Ettevõtlusnädalal toimub Põlvamaal ettevõtluspäev ja kontaktmess

3. – 9. oktoobrini toimub üle-eestiline ettevõtlusnädal, mille raames korraldatakse Põlvamaal ettevõtluspäeva ja ettevõtjatele suunatud kontaktmessi. Ettevõtlusnädala pikaajalisem eesmärk on arendada inimestes ettevõtlikku eluhoiakut ja soosivat suhtumist ettevõtlusesse ning innustada...

Eakatega seotud säravad ideed ootavad tunnustamist

19. septembrini on võimalik esitada kandidaate konkursile "Aastad täis sära ja väärikust", et tunnustada eakate inimestega seotud säravaid algatusi ja ideid.

Vabaühendused saavad Eesti eesistumise ajal sündmuste korraldamiseks toetusi taotleda

Riigikantselei kutsub koostöös Kodanikuühiskonna Sihtkapitaliga vabaühendusi taotlema toetust sündmuste korraldamiseks 2017. aasta teises pooles, kui Eesti on esimest korda Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja.

Keskkonnaamet ja Keskkonnaministeerium jagavad omavalitsustele juhiseid jäätmete liigiti kogumise edendamiseks

Keskkonnaamet korraldab koostöös Keskkonnaministeeriumiga jäätmete liigiti kogumise edendamise seminare, millega aidatakse kohalikel omavalitsustel arendada jäätmete liigiti kogumist.

Põlvamaa noorte ideekonkurss sai hoo sisse loova ja innustava inspiratsioonipäevaga

7. septembril toimus Põlvamaa noorte ideekonkursi Välgatus raames inspiratsioonipäev, mida modereeris inspiratsioonikoolitaja, ettevõtja ja videograaf Harald Lepisk, kes on ühtlasi ka portaali inspiratsioon.ee ning Lugudevestja ja Kireleidja rakenduse looja.

Alanud on konkurss Põlvamaa Aasta Küla 2016

MTÜ Liikumine Põlvamaa Kodukant kuulutab välja avaliku konkursi Põlvamaa Aasta Küla 2016 valimiseks. Maakondlik võitja esitatakse üle-eestilisele Aasta Küla 2017 konkursile, mida korraldab MTÜ Liikumine Kodukant. Üle-eestilist konkurssi korraldatakse seitsmendat korda ja võitja kuulutatakse välja...

Augustifoorumil tunnustati Põlvamaa aasta haridustöötajaid

26. augustil toimus Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses traditsiooniline Põlvamaa koolipere augustifoorum, kus tunnustati maakonna parimaid pedagooge ning hariduse toetajaid.

XI Ökofestival tõi kõigi aegade publikurekordi

11. Ökofestival oli sel aastal kõigi aegade menukaim – külastajaid oli hinnanguliselt 8000–10 000. Tavapäraselt on inimesi olnud keskmiselt 6000. Täiendavat publikut tõi ilmselt nii hobuste rakendispordivõistlus kui ka väga hea ilm ja suur kauplejate hulk.

Ökofestivali perepäeval loovad meeleolu lõõtsapealinn Põlva esinejad

21. augustil Karilatsis toimuva perepäeva kontsertprogrammi alustab kell 10.30 rahvamuusikaansambel Heino Tartes ja Noored Sõbrad, koosseisus Heino Tartes (lõõtspill), Mait Pehk (kontrabass), Sirli Aia (tuulkannel), Tõnis Tartes (laul, mandoliin). Esitusele tulevad taaselustatud unustuse hõlma...

Ökofestivali perepäeva teavitus- ja tegevustelgid viivad loodusele lähemale

Lisaks laadakauplejatele on Ökofestivali perepäeval väljas ka mitmed teavitus- ja tegevustelgid, mis erinevate teemadega seonduvalt kutsuvad inimesi tegema keskkonda säästvaid ja loodussõbralikke valikuid. Omal käel ja nahal saab järgi proovida looduskosmeetikat, traditsioonidel põhinevat...

Ökofestivali perepäeval osaleb rekordarv kauplejaid

Ökofestivali perepäeval, 21. augustil toimub Karilatsis Põlva Talurahvamuuseumi murusel pinnal omamaise toodangu turg, mille juurde kuuluvad ka erinevad töötoad, teabetelgid ja meeleolukas kultuuriprogramm. Tule kogu perega, sest toimetamist jagub kõigile!

Põlvamaa meenekonkurss liitis kagunurga käsitöömeistreid

2016. aasta veebruaris kuulutasid Põlvamaa Arenduskeskus koostöös Põlva Maavalitsuse ja Põlvamaa Omavalitsuste Liiduga välja Põlvamaa meenekonkursi, et leida maakonna arendusorganisatsioonidele esindusmeene ning Põlvamaa külastajatele turismimeene. Meenekonkursi tulemused kuulutati välja Põlvamaa...

Ökofestival toob tänavu Põlvamaale elektrijänese, indiaani higitelgi, ökokogukonnad, rakendispordi ja muudki põnevat

19.-21. augustini toimub Põlvamaal juba 11. korda Ökofestival, mis propageerib keskkonnasäästlikku eluviisi ja kodumaist toodangut ning koondab loodus- ja käsitööhuvilisi.

Sakus toimus omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlus

27.-28. juulil 2016 toimus Harjumaal, Sakus 21. Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlus, mille eesmärk oli pakkuda kohalike omavalitsuste juhtidele võimalusi ennast mitmekülgselt arendada, tunda rõõmu liikumisest ja selgitada välja kõige sportlikumad omavalitsusjuhid.

Euroopa 9. meistrivõitlustelt seenioride korvpallis pronksmedal Põlvamaale

Eesti M35+, peamiselt Põlvamaa korvpalluritest koosnev Mooste Spordiklubi Mõis meeskond, võitis pronksmedali.

Peaminister Taavi Rõivas Põlvamaal: siin on tunda tahet, et haldusreform tuleb ära teha

Peaminister Taavi Rõivas külastas 20. juulil Põlvamaad, kus ta muu hulgas tunnustas omavalitsusjuhte, kes tajuvad haldusreformi väärtust ja töötavad selle nimel, et valdade liitmised igal juhul ära teha.
Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta 20
of 15