« Tagasi

Turismiettevõtjad on oodatud turundusseminarile

Põlvamaa Arenduskeskus korraldab koostöös loov- ja prototüüpimisagentuuriga Elixir 16. novembril praktilise turundusseminari Põlvamaa turismiettevõtjatele. Päeva eesmärk on tõsta osalejate turundusteadlikkust ning anda kätte praktilised tööriistad igapäevase turundustegevuse tulemuslikkuse tõstmiseks.

6-tunnise seminaripäeva jooksul antakse osalejatele ülevaate tänapäevastest turundustrendidest, räägitakse sotsiaalmeediakanalite olemusest ja võimalustest ning õpetatakse kasutama tööriistu, läbi mille igapäevast turundustegevuse tulemuslikkust oluliselt kasvatada.

Turundusseminar toimub 16. novembril kell 11-17 Põlvas hotellis Pesa.

Seminar koosneb kolmest osast:

  • turundustrendid ja tänapäevased tegijad, Rainer Paenurk
  • kaasaegsed turundustööriistad, mille mittekasutamiseks pole ühtegi objektiivset põhjust, Rainer Paenurk
  • veebilehe optimeerimine ja analüüsitööriistad, kokkuvõtted-küsimused, Ove Tombak

Seminari läbiviijatest:

Rainer Paenurk - veebiturunduse entusiast, Saaremaa Arenduskeskuse arendus- ja turundusjuht. Igapäevatööks on ettevõtete turundusalane nõustamine, sisuloome, sotsiaalmeediakanalite haldamine, e-maili andmebaaside loomine ja haldus, sotsiaalmeedia rakenduste ja tarbijamängude loomine, erinevad kampaaniad. Loov- ja prototüüpimisagentuuri Elixir turundusstrateeg ja partner.

Ove Tombak - agentuuri Elixir programmeerimisekspert ja veebimeister. Veebilehtede entusiast - loonud ja nõustanud veebiehitust alates pisikestest elustiiliettevõtetest kuni kõrgdisaini, ülikoolide ja tootmisettevõteteni välja.

Osalemiseks palume täita REGISTREERUMISVORM hiljemalt 13. novembril.

Osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud.

Turundusseminari rahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondi meetmest "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks".


Lisainfo:
Kristi Kahu
Turismiarendusjuht
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5554 3907
E-post: kristi.kahu@polvamaa.ee