Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 504 4102
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak

Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus (PAK) on asutatud 30. juunil 2003. aastal maakonna kohalike omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on Põlvamaa arengu edendamine ja suunamine, seda nii ettevõtluse ja arendustegevuse, kogukondade ja vabaühenduste, turismi, kultuuri, hariduse, tervisedenduse kui ka mainekujunduse valdkonnas.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Lisaks viib Põlvamaa Arenduskeskus ellu maakondlikult ja piirkondlikult olulisi arendus- ja elukeskkonna parendamise projekte.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 140 spetsialisti ja konsultandi (www.arenduskeskused.ee).
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@arenduskeskused.ee
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Anette Org projektijuht 5822 9895 anette.org@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

 

« Tagasi

Põlvamaa osales Balttouril

2. - 4. veebruarini toimus Riias rahvusvaheline turismimess Balttour, kus Põlvamaa oli koos teiste Lõuna-Eesti sihtkohtadega ühisstendil piirkonda tutvustamas. Oma sõnumit ja meie pakkumisi edastasid Põlvamaa Arenduskeskus, Eesti Maanteemuuseum ja Piusa koobaste külastuskeskus.

"Balttouril osalemine oli taas väga positiivne kogemus ja meil on hea meel, et saime anda oma panuse Lõuna-Eesti ühisesse värvikasse ja meeleolukasse pilti! Paljudele messi külastajatele on meie piirkonna tuntumad sihtkohad juba tuttavad. Korduvalt mainiti Piusa koopaid, Eesti Maanteemuuseumit, samuti ka Moostet, Värskat ja Setomaad. Palju küsiti peredele mõeldud pakkumiste kohta, samuti tunti huvi matkade, iluaedade ja toidutootjate-turismitalude vastu. Kuna meie turismiportaal www.visitpolva.ee on suvest ka lätikeelne, siis leiavad lõunanaabrid reisi planeerides hõlpsamalt meie kohta vajalikku infot," sõnas Põlvamaa Arenduskeskuse turismiarendusjuht Kristi Kahu.

Põlvamaa osalemist Balttouri messil toetas Euroopa Liit Euroopa Regionaalarengu Fondi meetmest "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks".


Lisainfo:
Kristi Kahu
turismiarendusjuht
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5554 3907
E-post: kristi.kahu@polvamaa.ee