Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 504 4102
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak

Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus (PAK) on asutatud 30. juunil 2003. aastal maakonna kohalike omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on Põlvamaa arengu edendamine ja suunamine, seda nii ettevõtluse ja arendustegevuse, kogukondade ja vabaühenduste, turismi, kultuuri, hariduse, tervisedenduse kui ka mainekujunduse valdkonnas.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Lisaks viib Põlvamaa Arenduskeskus ellu maakondlikult ja piirkondlikult olulisi arendus- ja elukeskkonna parendamise projekte.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 140 spetsialisti ja konsultandi (www.arenduskeskused.ee).
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@arenduskeskused.ee
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Anette Org projektijuht 5822 9895 anette.org@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

 

« Tagasi

Põlvamaa omavalitsusjuhid on samaaegselt POLi üldkoosolekuga ka PAKi nõukogu liikmed

Esmaspäeval, 15. jaanuaril 2018 toimunud Põlvamaa Omavalitsuste Liidu üldkoosolekul võeti vastu otsus nimetada Liidu esindajateks Põlvamaa Arenduskeskuse nõukogus kolme valla volikogude esimehed ja vallavanemad.

Sellega moodustus uus Põlvamaa Arenduskeskuse nõukogu, mille koosseisu kuuluvad Igor Taro (Põlva vallavolikogu esimees), Teet Helm (Räpina vallavolikogu esimees), Kaido Kõiv (Kanepi vallavolikogu esimees), Georg Pelisaar (Põlva vallavanem), Enel Liin (Räpina vallavanem) ja Andrus Seeme (Kanepi vallavanem).

POLi üldkoosolekule järgnes PAKi uue nõukogu esimene koosolek, kus nõukogu esimeheks valiti Põlva vallavanem Georg Pelisaar, kes on ühtlasi ka POLi juhatuse esimees ning täidab maakonna kõrgeima esindaja funktsiooni.

„2017. aasta lõpus andsime teada, et hakkame tegelema kahe arendusorganisatsiooni ühise juhtimise alla viimisega. Üldkoosoleku ja nõukogu kokkuviimine on üks esimesi samme. Nii loodame saavutada kahe maakondliku organisatsiooni parema infovahetuse, tihedama koostöö ning maakondlike sündmuste korraldamise jätkamise samal kvaliteedi tasemel ja jõulisemate tulemuste saavutamise Põlvamaa arendamisel," sõnas Georg Pelisaar. 

Põlvamaa Arenduskeskuse uue nõukogu koosseis jääb kuue-liikmeliseks ning põhikirja järgselt koguneb nõukogu vähemalt kord kvartalis.

Eelmises nõukogu koosseisus oli seitse liiget: Lennart Liba (endine Vastse-Kuuste vallavanem), Andrus Seeme (endine Kõlleste vallavanem), Enel Liin (endine Veriora vallavanem), Igor Taro (endine Põlva maavanem) ning ettevõtjate esindajad Aivar Kottise, Tarmo Kirotar ja Janno Rüütle, kes täitis ka esimehe kohustusi.
 

Lisainfo:
Hegri Narusk
juhataja
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 512 9072
E-post: hegri.narusk@polvamaa.ee