Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 504 4102
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak

Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus (PAK) on asutatud 30. juunil 2003. aastal maakonna kohalike omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on Põlvamaa arengu edendamine ja suunamine, seda nii ettevõtluse ja arendustegevuse, kogukondade ja vabaühenduste, turismi, kultuuri, hariduse, tervisedenduse kui ka mainekujunduse valdkonnas.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Lisaks viib Põlvamaa Arenduskeskus ellu maakondlikult ja piirkondlikult olulisi arendus- ja elukeskkonna parendamise projekte.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 140 spetsialisti ja konsultandi (www.arenduskeskused.ee).
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@polva.ee 
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Anette Org projektijuht 5822 9895 anette.org@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

 

« Tagasi

Põlvamaa Arenduskeskus vajab oma kollektiivi kultuurispetsialisti

Tööülesanded:

• Põlva maakonna kultuuripoliitika kujundamine ja elluviimine ning maakondlike arengustrateegiate ja teiste maakonna või regiooni arengueeldusi loovate kultuurivaldkonna kavade väljatöötamine, täiustamine ja elluviimine;
• maakondlike tänuürituste ja teiste suursündmuste korraldamine;
• üleriigiliste laulu- ja tantsupidude maakondliku komisjoni töö korraldamine ning laulu- ja tantsupidudel osalemise koordineerimine;
• maakonna kultuurialase ühistegevuse koordineerimine ja korraldamine;
• kohalike omavalitsuste ja nende allasutuste, koolide ja teiste institutsioonide nõustamine kultuurivaldkonda kuuluvates küsimustes;
• kultuuriteabe kogumise korraldamine, analüüsimine, vahendamine ja levitamine.


Kandidaadile esitatavad nõuded:

• kõrgharidus või keskeriharidus;
• eelnev töökogemus kultuuri valdkonnas;
• ühe võõrkeele oskus suhtlustasemel;
• oskus kasutada tööks vajalikke arvutiprogramme;
• algatusvõime ja loovus, võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel;
• proaktiivsus ning tulemustele orienteeritud mõttelaad;
• oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnaliikmena.


Kasuks tuleb:

• projektitaotluste koostamise ja projektide juhtimise kogemus;
• isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Omalt poolt pakume:

• põnevat ja eneseteostust pakkuvat tööd;
• sõbralikku ja toetavat meeskonda;
• motiveerivat töötasu.

Tööle asumise aeg:  esimesel võimalusel

Tööaeg: täistööaeg

Kandidaatidel palume hiljemalt 22. jaanuariks 2018 esitada elulookirjeldus ja motivatsioonikiri e-posti aadressil polvamaa@polvamaa.ee või paberkandjal postiaadressil Kesk 20, 63308 Põlva, Põlva maakond.


Lisainfo:
Eve Neemsalu
Tel: 5621 6688
E-post: polvamaa@polvamaa.ee