Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 504 4102
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak

Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus (PAK) on asutatud 30. juunil 2003. aastal maakonna kohalike omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on Põlvamaa arengu edendamine ja suunamine, seda nii ettevõtluse ja arendustegevuse, kogukondade ja vabaühenduste, turismi, kultuuri, hariduse, tervisedenduse kui ka mainekujunduse valdkonnas.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Lisaks viib Põlvamaa Arenduskeskus ellu maakondlikult ja piirkondlikult olulisi arendus- ja elukeskkonna parendamise projekte.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 140 spetsialisti ja konsultandi (www.arenduskeskused.ee).
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@polva.ee 
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Anette Org projektijuht 5822 9895 anette.org@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

 

« Tagasi

Põlvamaa Arenduskeskus otsib oma kollektiivi arendusspetsialisti

Tööülesanded:

  • ettevõtluse, tööturu, arengupotentsiaali jm analüüs;
  • arengudokumentide  (arengustrateegia, valdkondlikud  arengukavad) koostamine ja elluviimise seire;
  • arendustegevuste ja projektide kavandamine ja elluviimine;
  • investeeringute toomine maakonda;
  • erinevad  riigi  investeeringutoetustega  seonduvad  tegevused;
  • kohaliku omaalgatuse programmi rakendamine;
  • regionaalsete investeeringutoetuste programmi maakonna projektide prioriteetsuse hindamise korraldamine;
  • osalemine piiriülese koostöö projektides ja tegevustes;
  • sõpruspiirkondadega koostöö edendamine;
  • osalemine rahvusvaheliste koostööorganisatsioonide töös.

Kandidaadile esitatavad nõuded:

  • kõrgharidus;
  • eelnev kogemus töökoha tegevusvaldkonnas või avalikus sektoris;
  • projektitöö kogemus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, väga hea inglise keele oskus;
  • oskus planeerida tööprotsesse, sh oskus korraldada koostööd avalike huvide elluviimisel;
  • loovus, iseseisvus, analüüsi- ja algatusvõime, väga hea suhtlemisoskus;
  • juhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb:

  • majandusalased teadmised, sh turumajanduse üldpõhimõtete, majandustegevuse ja eelarve kujundamise põhimõtete tundmine

Omalt poolt pakume:

  • põnevat ja eneseteostust pakkuvat tööd;
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
  • kaasaegseid töötingimusi.

Tööle asumise aeg:  esimesel võimalusel
Tööaeg: täistööaeg

Kandidaatidel palume esitada hiljemalt 5. veebruariks 2018 elulookirjeldus, motivatsioonikiri ja palgasoov e-postil polvamaa@polvamaa.ee või paberkandjal postiaadressil Kesk 20, 63308 Põlva, Põlva maakond.


Lisainfo:
Eve Neemsalu
Tel: 5621 6688
E-post: polvamaa@polvamaa.ee