Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 504 4102
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak

Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus (PAK) on asutatud 30. juunil 2003. aastal maakonna kohalike omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on Põlvamaa arengu edendamine ja suunamine, seda nii ettevõtluse ja arendustegevuse, kogukondade ja vabaühenduste, turismi, kultuuri, hariduse, tervisedenduse kui ka mainekujunduse valdkonnas.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Lisaks viib Põlvamaa Arenduskeskus ellu maakondlikult ja piirkondlikult olulisi arendus- ja elukeskkonna parendamise projekte.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 140 spetsialisti ja konsultandi (www.arenduskeskused.ee).
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@polva.ee 
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Anette Org projektijuht 5822 9895 anette.org@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

 

« Tagasi

Põlvamaa Arenduskeskus otsib juhatajat

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus otsib oma kollektiivi juhatajat, kelle ülesandeks on sihtasutuse igapäevase töö korraldamine, maakondlike arendusprojektide algatamine ja koordineerimine, majandustegevuse planeerimine ning kavandatu elluviimine.

Kandidaadile esitatavad nõuded:

• kõrgharidus;
• eelnev juhtimisalane töökogemus;
• väga hea meeskonnatöö-, suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, kõrge stressitaluvus ja usaldusväärsus;
• võõrkeelte oskus;
• B-kategooria juhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb:

• projektitaotluste koostamise ja erinevate projektide juhtimise kogemus;
• töökogemus era- kui avalikus sektoris;
• kogemus ettevõtluse ja kodanikuühiskonna valdkonnas.

Omalt poolt pakume:

• põnevat ja eneseteostust pakkuvat tööd uuendatud maakondliku arendusorganistasiooni käivitamisel;
• professionaalset tegevusvabadust;
• sõbralikku ja toetavat meeskonda;
• konkurentsivõimelist töötasu.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel
Tööaeg: täistööaeg

Kandidaatidel palume hiljemalt 22. jaanuariks 2018 esitada elulookirjeldus, motivatsioonikiri teemal „Põlvamaa tulevik" ja palgasoov e-posti aadressil polvamaa@polvamaa.ee või paberkandjal postiaadressil Kesk 20, 63308 Põlva, Põlva maakond.


Lisainfo:
Eve Neemsalu
Tel: 5621 6688
E-post: polvamaa@polvamaa.ee