Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 799 8938
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak
Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus on asutatud 30.06.2003 maakonna omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on edendada Põlvamaal ettevõtlust, kodanikuühiskonna tegevusi, viia ellu maakondlikke projekte jne.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamisteenust alustavatele ja tegutsevatele ettevõtetele, kohalikele omavalitsustele, vabaühendustele ja sihtasutustele ning maakondlikku tuge investoritele.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku
 

Nimi Amet Telefon Mob E-post
Hegri Narusk juhataja 799 8958 512 9072 hegri.narusk@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

  504 8123 kuldar.leis@polva.ee 
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 799 8938 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 799 8936 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 799 8938 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 799 8936 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

« Tagasi

Põlvamaa Arenduskeskus kutsub alustava ettevõtja koolitusele

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ja BDA Consulting  OÜ koostöös  SA Põlvamaa Arenduskeskusega korraldavad koolituse alustavatele ettevõtjatele. Koolitus toimub aktiivõppe meetodil, sisaldades arutelusid, rühmatöid, kogemuste vahetamist, näidisjuhtumite lahendamist.

Koolituse kava:

07.11  Mina – ettevõtja. Äriidee ja  ärimudel
14.11  Ärimudeli arendamine. Starteegia. Toote/teenuse disain
21.11  Turundusuuringud ja -strateegia
28.11  Turundus- ja müügiplaan. Hinnastrateegia
05.12   Finantsjuhtimine. Raamatupidamine. Maksud
12.12   Finantsprognooside koostamine
19.12  Meeskond ja juht

Tutvu ka täpsema koolituskavaga!

Koolituse viivad läbi Indrek Maripuu ja  Argo Teral.

Koolitus toimub hotell Pesa seminariruumis, Uus tn 5, Põlva kell 10:00 – 17:00.

Osalemistasu on 40 €, milles sisalduvad koolitusmaterjalid ja kohvipausid. Registreerimine on avatud 30. oktoobrini 2017. 


Info ja registreerimine:
Diana Plakso
Ettevõtluskonsultant
SA Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 527 5899
E-post: diana.plakso@polvamaa.ee