Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 504 4102
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak

Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus (PAK) on asutatud 30. juunil 2003. aastal maakonna kohalike omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on Põlvamaa arengu edendamine ja suunamine, seda nii ettevõtluse ja arendustegevuse, kogukondade ja vabaühenduste, turismi, kultuuri, hariduse, tervisedenduse kui ka mainekujunduse valdkonnas.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Lisaks viib Põlvamaa Arenduskeskus ellu maakondlikult ja piirkondlikult olulisi arendus- ja elukeskkonna parendamise projekte.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 140 spetsialisti ja konsultandi (www.arenduskeskused.ee).
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@arenduskeskused.ee
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Anette Org projektijuht 5822 9895 anette.org@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

 

« Tagasi

Põhjamaade infopäev Võrus

6. veebruaril kell 12.30-15.00 toimub Võru kultuurikeskuses Kannel (Liiva 13) infopäev, kus tutvustatakse Põhjamaade Ministrite Nõukogu toetusprogramme.

Infopäevale on oodatud arendustöötajad, riigiametnikud, haridustöötajad, MTÜde esindajad ja kultuurivaldkonnas tegevad isikud, kes soovivad ellu viia koostööprojekte Põhjamaadega, taotleda selleks reisi- ja majutustoetust.

Infopäevalt saab vastused küsimustele:

  • millised on Põhjamaade Ministrite Nõukogu toetusprogrammid avalikule sektorile, mittetulundusühendustele ja kultuurivaldkonnale;
  • mis on toetuse taotlemise olulisemad tingimused;
  • kuidas toetust taotleda;
  • mis on Põhjamaade Ministrite Nõukogu ning mida teeb selle esindus Eestis 2018. aastal?

Infopäev toimub eesti ja inglise keeles. Osalemine on tasuta, eelregistreerumisega.

Registreerumine Võru infopäevale (kuni 5. veebruarini): https://www.norden.ee/et/voru-infopaeev-2018

Võru infopäeva päevakava: https://www.norden.ee/et/pohjamaade-infopaeev-vorus-paeevakava

Võrus toimuva ürituse FB: https://www.facebook.com/events/1543498029072364/

Oluline on siiski see, et lihtsalt "attend" märkimisest ei piisa, palume kindlasti osalemiseks ka eelregistreeruda.


Lisainfo:
Ruudu Raudsepp
kommunikatsiooninõunik
Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esindus
Tel: 5560 2154
E-post: ruudu.raudsepp@norden.ee