Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 504 4102
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak

Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus (PAK) on asutatud 30. juunil 2003. aastal maakonna kohalike omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on Põlvamaa arengu edendamine ja suunamine, seda nii ettevõtluse ja arendustegevuse, kogukondade ja vabaühenduste, turismi, kultuuri, hariduse, tervisedenduse kui ka mainekujunduse valdkonnas.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Lisaks viib Põlvamaa Arenduskeskus ellu maakondlikult ja piirkondlikult olulisi arendus- ja elukeskkonna parendamise projekte.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 140 spetsialisti ja konsultandi (www.arenduskeskused.ee).
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@arenduskeskused.ee
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Anette Org projektijuht 5822 9895 anette.org@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

 

« Tagasi

Peipsi Toidu sügisene sööming

Peipsi Toidu võrgustiku liikmed panevad seljad kokku ja kutsuvad ühisele sügisesele söömingule 4. novembril Kauksi Puhkemajja.

Pakume välja Peipsi Toidu bufee-laua, kus on külmad ampsud, soojad ampsud, soolased ja magusad. Kõrvale Peipsimaale omased joogid. Tahame kujundada sellest põnevate Peipsi maitsetega jätkuürituste sarja, kus huvilised saavad madalhooajal külastada Peipsi-äärseid põnevaid ja ilusaid paiku, nautida parimaid Peipsi maitseid, mida võrgustiku liikmed on tootnud ning valmistanud.

Ürituse info: https://www.facebook.com/events/1519184254840373/   

Sellised söömingud saavad olema eelmänguks suurele söögipeole „Peipsi Toidu Tänav 175 km". 2018. aasta augusti viimasel nädalavahetusel tähistame Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva sellega, et avame kaheks päevaks Peipsimaal 100 pop-up restorani.

Täpsemalt Peipsi Toidu Tänavast: https://www.ev100.ee/et/peipsi-toidu-tanav-175-km           

Bufee Kauksi Külalistemajas on avatud 4. novembril kell 14.00-20.00. Tuju aitab luua muusikaline kollektiiv. Bufee-laua maksumus 20€/külaline. Lisaks saab kaasa osta Peipsimaa tooteid! Palume kaasa varuda sularaha! On võimalik teha ka söömingu broneering oma seltskonnale: kauksi.puhkemaja@mail.ee. Võimalus jääda kauemaks ehk siis ööbida Kauksi Puhkemajas.

2017. aasta on kuulutatud Peipsimaa maitsete aastaks, kuna Peipsi järvega piirnevatest omavalitsustest koosnev Peipsimaa valiti Maaeluministeeriumi korraldatud konkursil 2017. aasta Eesti toidu piirkonnaks. Kohaliku toidu tutvustamiseks valitakse alates 2016. aastast Eesti toidu piirkonda, mille toidule ja toidukultuurile pööratakse aasta jooksul suuremat tähelepanu. Eesti toidu piirkonna valimine on osa Maaeluministeeriumi poolt koordineeritavast müügiedenduskavast „Eesti toit 2015–2020".


Foto: Ülle Jukk


Lisainfo:
Triinu Akkermann
Peipsimaa maitsete aasta projektijuht
Tel: 5346 0078
E-post: maitseelamuse.koda@gmail.com
www.facebook.com/peipsimaamaitsed