Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 799 8938
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak
Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus on asutatud 30.06.2003 maakonna omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on edendada Põlvamaal ettevõtlust, kodanikuühiskonna tegevusi, viia ellu maakondlikke projekte jne.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamisteenust alustavatele ja tegutsevatele ettevõtetele, kohalikele omavalitsustele, vabaühendustele ja sihtasutustele ning maakondlikku tuge investoritele.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku
 

Nimi Amet Telefon Mob E-post
Hegri Narusk juhataja 799 8958 512 9072 hegri.narusk@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

  504 8123 kuldar.leis@polva.ee 
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 799 8938 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 799 8936 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 799 8938 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 799 8936 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

« Tagasi

Peipsi Toidu sügisene sööming

Peipsi Toidu võrgustiku liikmed panevad seljad kokku ja kutsuvad ühisele sügisesele söömingule 4. novembril Kauksi Puhkemajja.

Pakume välja Peipsi Toidu bufee-laua, kus on külmad ampsud, soojad ampsud, soolased ja magusad. Kõrvale Peipsimaale omased joogid. Tahame kujundada sellest põnevate Peipsi maitsetega jätkuürituste sarja, kus huvilised saavad madalhooajal külastada Peipsi-äärseid põnevaid ja ilusaid paiku, nautida parimaid Peipsi maitseid, mida võrgustiku liikmed on tootnud ning valmistanud.

Ürituse info: https://www.facebook.com/events/1519184254840373/   

Sellised söömingud saavad olema eelmänguks suurele söögipeole „Peipsi Toidu Tänav 175 km". 2018. aasta augusti viimasel nädalavahetusel tähistame Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva sellega, et avame kaheks päevaks Peipsimaal 100 pop-up restorani.

Täpsemalt Peipsi Toidu Tänavast: https://www.ev100.ee/et/peipsi-toidu-tanav-175-km           

Bufee Kauksi Külalistemajas on avatud 4. novembril kell 14.00-20.00. Tuju aitab luua muusikaline kollektiiv. Bufee-laua maksumus 20€/külaline. Lisaks saab kaasa osta Peipsimaa tooteid! Palume kaasa varuda sularaha! On võimalik teha ka söömingu broneering oma seltskonnale: kauksi.puhkemaja@mail.ee. Võimalus jääda kauemaks ehk siis ööbida Kauksi Puhkemajas.

2017. aasta on kuulutatud Peipsimaa maitsete aastaks, kuna Peipsi järvega piirnevatest omavalitsustest koosnev Peipsimaa valiti Maaeluministeeriumi korraldatud konkursil 2017. aasta Eesti toidu piirkonnaks. Kohaliku toidu tutvustamiseks valitakse alates 2016. aastast Eesti toidu piirkonda, mille toidule ja toidukultuurile pööratakse aasta jooksul suuremat tähelepanu. Eesti toidu piirkonna valimine on osa Maaeluministeeriumi poolt koordineeritavast müügiedenduskavast „Eesti toit 2015–2020".


Foto: Ülle Jukk


Lisainfo:
Triinu Akkermann
Peipsimaa maitsete aasta projektijuht
Tel: 5346 0078
E-post: maitseelamuse.koda@gmail.com
www.facebook.com/peipsimaamaitsed