Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 504 4102
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak

Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus (PAK) on asutatud 30. juunil 2003. aastal maakonna kohalike omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on Põlvamaa arengu edendamine ja suunamine, seda nii ettevõtluse ja arendustegevuse, kogukondade ja vabaühenduste, turismi, kultuuri, hariduse, tervisedenduse kui ka mainekujunduse valdkonnas.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Lisaks viib Põlvamaa Arenduskeskus ellu maakondlikult ja piirkondlikult olulisi arendus- ja elukeskkonna parendamise projekte.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 140 spetsialisti ja konsultandi (www.arenduskeskused.ee).
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@polva.ee 
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Anette Org projektijuht 5822 9895 anette.org@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

 

« Tagasi

Ott Kiivika juhendamisel sai LEADER projekt jõulise alguse

20. detsembril avati Kanepi vallas Põlgaste külakeskuses Leader-toetusel sisustatud Põlvamaa moodsaim jõusaal.

„Põlgaste jõusaali projekt on  kena näide sellest, kuidas kindel soov ja eesmärk viivad sihile," kommenteeris Kanepi vallavanem Andrus Seeme. „Kohalikel inimestel küpses jõusaali idee juba 11 aastat ja endise vallavanema Mikk Järve entusiastlikul toel sai see lõpuks tehtud. Kui kogukond midagi väga tahab, on kõik võimalik," kiitis Seeme oma  eelkäijat ning valla ettevõtlikku rahvast.

Pidulikul avamisel osales tuntud kulturist Ott Kiivikas, kes viis läbi näidistreeningu ning andis huvilistele juhtnööre, kuidas jõusaalis targalt toimetada.

Projekti viis ellu A. Matteuse nimeline Haridusselts Ainar Põderi ja Marek Kruusla eestvedamisel.

Eelnevalt  paigutati omavalitsuse kaasabil treeningsaali sobiv valgustus ja lokaalne ventilatsioon.

Projekti raames soetatud treeningvahendite maksumus oli 18 978 eurot, millest Leader-programm kattis 85% ehk 16 131 eurot.


Foto (Kerli Koor): Hetk jõusaali avamiselt. Vasakult neljas: kulturist Ott Kiivikas, vasakult viies: Kanepi vallavanem Andrus Seeme.


Allikas: Põlvamaa Partnerluskogu