Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 504 4102
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak

Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus (PAK) on asutatud 30. juunil 2003. aastal maakonna kohalike omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on Põlvamaa arengu edendamine ja suunamine, seda nii ettevõtluse ja arendustegevuse, kogukondade ja vabaühenduste, turismi, kultuuri, hariduse, tervisedenduse kui ka mainekujunduse valdkonnas.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Lisaks viib Põlvamaa Arenduskeskus ellu maakondlikult ja piirkondlikult olulisi arendus- ja elukeskkonna parendamise projekte.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 140 spetsialisti ja konsultandi (www.arenduskeskused.ee).
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@arenduskeskused.ee
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Anette Org projektijuht 5822 9895 anette.org@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

 

« Tagasi

Osale EV100 e-juubelikutse loomisel!

Facebookis ringleb sündmus "EV100 sünnipäevakutse", mille kaudu on igal eestlasel võimalus panustada maailma pikima sünnipäevakutse loomisse. Kutse pannakse kokku eestlaste portreedest ja Eesti vaatamisväärsuste fotodest. Osalemiseks tuleb oma portreefoto laadida üles veebikeskkonda www.ev100kutse.ee. See sünnipäevakutse süvendab Eesti kui e-riigi kuvandit ning tutvustab Eesti riiki turismisihtkohana.

Foto saatmine eeldab enda ID-kaardiga tuvastamist. See tagab, et kõik fotodel olevad inimesed on tõepoolest ehedad eestimaalased. Foto saatmisel märgib inimene ära ka maakonna, mida ta tahab esindada. Mida rohkem konkreetsest maakonnast inimesi osaleb, seda rohkem lisatakse  portreede vahele ka selle maakonna vaatamisväärsuste fotosid.

Fotodest luuakse pikk videostriim ehk online sünnipäevakutse. Filmi alguses on kutse tulla Eestile 100. juubeli puhul külla, järgnevad kutsujate fotod. Iga portree on ekraanil mõni sekund.

Fotod järjestatakse maakonniti. Näiteks algab video saarlastega ja lõppeb Ida-Virumaa inimestega. Rutiini purustamiseks on fotode keti sees ka vaheklipid. Video taustaks mängib eestipärane muusika.

E-sünnipäevakutse projektil on potentsiaali saada ka rahvusvahelise meedia tähelepanu, sest nii suure hulga inimeste koostööprojekt väärib seda. Sünniks ka Guinnessi rekord, sest nii paljude nimeliste osalistega filmi ei ole varem toodetud. Film kingitakse ERMile ja sellest saab omamoodi eesti rahva ajalooline koondportree.  Rõõmsate fotodega purustame ühtlasi müüdi alati mornidest eestlastest.

Fotosid saab üles laadida 18. veebruarini ja EV100 e-juubelikutse hakkab jooksma alates 24. veebruarist 2018. 

Facebooki lehe "EV100 sünnipäevakutse" väljatöötamist toetas Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.