Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 799 8938
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak
Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus on asutatud 30.06.2003 maakonna omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on edendada Põlvamaal ettevõtlust, kodanikuühiskonna tegevusi, viia ellu maakondlikke projekte jne.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamisteenust alustavatele ja tegutsevatele ettevõtetele, kohalikele omavalitsustele, vabaühendustele ja sihtasutustele ning maakondlikku tuge investoritele.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku
 

Nimi Amet Telefon Mob E-post
Hegri Narusk juhataja 799 8958 512 9072 hegri.narusk@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

  504 8123 kuldar.leis@polva.ee 
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 799 8938 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 799 8936 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 799 8938 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 799 8936 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

« Tagasi

Oma ala tegijad innustavad (re)startima!

3. oktoobril Mooste külalistemajas üle-eestilise ettevõtlusnädala raames toimuvat Põlvamaa ettevõtluspäeva veab strateegilises juhtimises doktorikraadi omav edukas juhtimiskonsultant ja koolitaja Marko Rillo, kes peab ka päeva ühe põhiettekande ja räägib muutuste mõjust ettevõtte arengule. Lisaks astuvad üles Kuldar Leis (Lottemaa, Tagurpidi Maja), Leila Haugas (Butterfly Design OÜ), Merilin Alve (Wiera), Allan Oras, Martti Sala (Disaintekstiil OÜ) ja Signe Ventsel (Brandmoon OÜ).

Põlvamaa ettevõtluspäeva juhtrollis on Marko Rillo - maalimakogemusega Tartust pärit ettevõtja, majandusteadlane, juhtimiskonsultant ja koolitaja ning kirglik Lego mängija, kel on rahvusvaheliste miljoniprojektide juhtimise kogemus 15 riigist. Marko on organisatsioonide Strategic Management Society ja Academy of Management liige. Samuti on ta Eesti esimene sertifitseeritud rühmaarutelude moderator ning LEGO© SERIOUS PLAY© assotsiatsiooni asutaja.

Tuntud Põlvamaa ettevõtja ja ka Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja Kuldar Leis räägib ettevõtluspäeval sellest, kuidas Tagurpidi Maja töötajate valikul kasutati start-up firma Videolind teenust ja mis sellest kõigest lõpuks sai. Kuulamist nii tööle tahtjale kui tööandjale ja mis peamine - jutus ilustamist ei tule.

Brändi-, tootearendus- ja ekspordijuhina töötanud Leila Haugas võtab oma ettekande kokku järgnevalt: „Räägin läbi oma vaatevinkli ja erinevate kogemuste ja messide. Tänaseks päevaks ekspordin mina oma ekspordi oskusi ja teenust hoopiski Jaapanisse ja Taiwani. Minu jaoks on näidanud aeg ja võrgustiku sidemete loomine omas valdkonnas, et mõelda suurelt on hea, kuid tegutseda ja olla aktiivne veel parem." Oma kogemusi ekspordi esimestest sammudest tutvustab  Wiera küünlakoja perenaine Merilin Alve.

Tippsportlasest ettevõtjaks saamist kirjeldavad Allan Oras ja Martti Sala, kes räägivad kodumaise rattariiete brändi Moomoo loomisest ja selle erilisusest – need on kvaliteetriided, mis  ühendavad funktsionaalsed kangad, käsitööoskused ja Eesti disaini.

Personali-turunduskogemusega ettevõtja Signe Ventsel juhatab oma ettekande teema sisse järgnevalt: "Ühed inimesed jäävad oma oskusetega silma, kuid teised mitte. Osad inimesed on tuntud, osad vähem tuntud. Tegelikult tegeleb iga inimene iseenda turundamisega, kas teadlikult või vähem teadlikult. Persoonibrändiga tegelemise eesmärk on, et tekiks selge seos tegevusvaldkonna ja Sinu vahel. Lihtsalt öeldes on persoonibränd enda potensiaali avastamine, analüüsimine ja seeläbi enda turundamine."

Põlvamaa ettevõtluspäeva täpsema päevakava leiad: https://www.polvamaa.ee/et/evp2017

Ettevõtluspäeval osalemine on tasuta. Viimase hetke reageerijad saavad veel registreeruda lingil: https://goo.gl/sQHxoE  

Ettevõtlusnädala pikaajalisem eesmärk on arendada inimestes ettevõtlikku eluhoiakut ja soosivat suhtumist ettevõtlusesse ning innustada kasvupotentsiaaliga ettevõtjaid astuma järgmisi samme.

Põlvamaa ettevõtluspäeva korraldab Põlvamaa Arenduskeskus ja selle läbiviimist rahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondi meetmest „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks".
 

Fotol ülalt alla vasakult paremale: Marko Rillo, Signe Ventsel, Kuldar Leis, Leila Haugas


Lisainfo:
Diana Plakso
Ettevõtluskonsultant
SA Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 799 8938 / 527 5899
E-post: diana.plakso@polvamaa.ee