Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 799 8938
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak
Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus on asutatud 30.06.2003 maakonna omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on edendada Põlvamaal ettevõtlust, kodanikuühiskonna tegevusi, viia ellu maakondlikke projekte jne.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamisteenust alustavatele ja tegutsevatele ettevõtetele, kohalikele omavalitsustele, vabaühendustele ja sihtasutustele ning maakondlikku tuge investoritele.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@polva.ee 
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

« Tagasi

Mini- ja õpilasfirmad valmistuvad laadahooajaks

23. novembril kogunesid ideekonkursi Välgatus II hooaja raames Põlvamaa mini- ja õpilasfirmad Räpina Aianduskooli praktilisele koolituspäevale „Esimesed sammud müügini". Ühiselt valmistuti peagi algavaks õpilasfirmade laadahooajaks. 

Noortele pidas ettekande projekti „Nupp nokib" projektijuht Anneli Kattai, kes tegi läbi vaimuka esinemise puust ja punaseks selgeks, kuidas ette valmistada müügilauda, milliseid ettevalmistusi juba kodus tuleb teha ning jagas palju kasulikke nippe hea müügitulemuse saavutamiseks.

Minifirmaga tegelemise kogemusi jagasid ka Põlvamaa omad tublid tegijad – sel aastal Eesti parimaks minifirmaks valitud Puujuurika esindajad.

Evelin Rätsep ja Liis Tenno Ettevõtluskülast viisid läbi laada simulatsiooni „Harjutamine teeb meistriks", mille käigus said noored esitada potentsiaalseid müügikõnesid ja neid korduvalt paremaks lihvida. Arutati, milline võiks olla ideaalne müügikõne, et inimene lahkuks koos ostuga.

Koolituspäeval olid hüva nõu jagamas mitmed Põlvamaa ettevõtjad: Kuldar Leis, Rein Reitalu, Ulla-Maia Timmo, Eveli Naumanis, Haimar Sokk, Kalmer Lina, Mihkel Peedimaa, Siim Liiskman, Triinu Vähi, Eve Veski, Reno Laanelind ja Tauri Simmul.

„Tänane päev oli fantastiline – õpetlik nii noortele kui ettevõtjatele. Lisaks müügikogemuste lihvimisele oli see suurepärane suhtluskogemus meile kõigile. Kokkuvõttes hinnati päev väga mõnusaks – meil olid humoorikad ettekanded ja päev täis praktikat," kirjeldas koolituspäeva Põlvamaa Arenduskeskuse ettevõtluskonsultant Diana Plakso.

Ideekonkurss Välgatus saab teoks Põlvamaa Rajaleidja keskuse, Põlvamaa Arenduskeskuse ja Põlva maakonna koolide koostöös.

Põlvamaa noorte ideekonkursi Välgatus elluviimist rahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondi meetmest „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks".
 

Foto: Põlvamaa Rajaleidja keskus


Lisainfo:
Anette Org
Karjääriinfo spetsialist
Põlvamaa Rajaleidja keskus
Tel: 5822 9895
E-post: anette.org@rajaleidja.ee

 

Diana Plakso
Ettevõtluskonsultant
SA Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 799 8938 / 527 5899
E-post: diana.plakso@polvamaa.ee