Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 504 4102
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak

Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus (PAK) on asutatud 30. juunil 2003. aastal maakonna kohalike omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on Põlvamaa arengu edendamine ja suunamine, seda nii ettevõtluse ja arendustegevuse, kogukondade ja vabaühenduste, turismi, kultuuri, hariduse, tervisedenduse kui ka mainekujunduse valdkonnas.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Lisaks viib Põlvamaa Arenduskeskus ellu maakondlikult ja piirkondlikult olulisi arendus- ja elukeskkonna parendamise projekte.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 140 spetsialisti ja konsultandi (www.arenduskeskused.ee).
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@polva.ee 
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Anette Org projektijuht 5822 9895 anette.org@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

 

« Tagasi

Koolitus „Õigussuhted ühingu sees ja väljas: MTÜ põhikiri ja ühingu lepingud“

2. veebruaril saavad mittetulundusühingu juhid osaleda tasuta õigussuhteid ja lepinguid puudutaval koolitusel. Koolitajaks on Kaidi Holm (Juhatuse Kompetentsikeskus OÜ, www.juhatus.ee).

Päevakava:
10.00 – 11.30  MTÜ põhikirja juriidiline staatus ja kohustuslik sisu
Kehva ja aegunud põhikirjaga kaasnevad probleemid
11.30 – 11.45  Kohvipaus
11.45 – 13.15  Oma ühingu põhikirja analüüs
MTÜ liikmed
Juhtimisorganid ja nende funktsioonid
Järelevalve
13.15 – 14.00  Lõuna
14.00 – 15.30  MTÜ tegevustega kaasnevad lepingulised suhted
Lepingute sõlmimine
15.30 – 15.45  Kohvipaus
15.45 – 17.15  Praktilised harjutused lepingute ettevalmistamiseks
Võõrandamislepingud, teenuse osutamise lepingud, kasutuslepingud

Koolitus on tasuta, toitlustamine on osaleja kulul.
Koolitusel osalemiseks saada e-kiri kaisa.tammoja@polvamaa.ee

Projekti rahastavad siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.


Lisainfo:
Kaisa Tammoja
SA Põlvamaa Arenduskeskus
MTÜde konsultant
Tel: 510 9433
E-post: kaisa.tammoja@polvamaa.ee