Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 504 4102
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak

Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus (PAK) on asutatud 30. juunil 2003. aastal maakonna kohalike omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on Põlvamaa arengu edendamine ja suunamine, seda nii ettevõtluse ja arendustegevuse, kogukondade ja vabaühenduste, turismi, kultuuri, hariduse, tervisedenduse kui ka mainekujunduse valdkonnas.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Lisaks viib Põlvamaa Arenduskeskus ellu maakondlikult ja piirkondlikult olulisi arendus- ja elukeskkonna parendamise projekte.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 140 spetsialisti ja konsultandi (www.arenduskeskused.ee).
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@arenduskeskused.ee
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Anette Org projektijuht 5822 9895 anette.org@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

 

« Tagasi

Kagu- Eesti ettevõtjate kogemusklubi alustab 2. hooaega

2018. aastal märtsist novembrini toimuvad kogemusklubid pakuvad Kagu-Eesti väikeettevõtjatele võimalust erinevates olukordades kohtuda ja suhelda nii koolitajate kui praktikutega, saada uusi teadmisi, häid nõuandeid ning jagada vastastikuseid kogemusi. See on kasulik kogemuste vahetamise formaat oma praeguse suhtlusvõrgustiku laiendamiseks ja uute kontaktide loomiseks.

Sel hooajal on kavas kolm kahepäevast kohtumist, mille raames toimuvad ka koolitused hinnatud praktikute  poolt. 28.-29. märtsil toimub Mooste Viinavabrikus koolitus "Juhtimise varjatud tahud ja nendega toimetulek" , mille viib läbi organisatsioonikonsultant, treener ja mentor Margus Alviste. Osalejatele pakutakse õppe-eesmärkide saavutamiseks põnevaid arutelusid, erinevaid näiteid, visuaalseid mudeleid ja praktilisi harjutusi.

Maikuusse on planeeritud „Ärimudeli töötuba", mille viib läbi juhtimiskonsultant ja koolitaja Marko Rillo. Klubikohtumine keskendub sellele, kuidas pidevate muutuste tuules olla innovaatiline – leida uusi ideid ja arengusuundi.

Novembris toimuval kogemusklubi kohtumisel on arutelu all läbirääkimiste pidamine. Teemat avab vastav ekspert ja koolitaja Georg Merilo. Töörühmades lahendatakse reaalseid kaasusi ja mängitakse läbi läbirääkimiste simulatsioone. Selle käigus tajub osaleja oma plusse, õpib vältima vigu ning aru saama nende tekke põhjustest.

Kagu-Eesti kogemusklubi esimesel aastal osales koolitussarjas 35 ettevõtjat. Sel aastal asuvad kogemusi vahetama 33 ettevõtte esindajad. „Kohad täitusid kiiremini kui oskasime loota. Esimene hooaeg oli edukas ja ettevõtjate huvi on jätkuvalt suur. See teeb korraldajatele ainult head meelt. Tõotavad tulla põnevad kohtumised ja kontaktivahetused, kuna ettevõtjate seltskond, kes sel aastal kogemusi vahetama hakkab, on tegevusalade mõttes päris kirju!" sõnas Põlvamaa Arenduskeskuse ettevõtluskonsultant Diana Plakso.

Kagu-Eesti kogemusklubi tegevusi rahastab Euroopa Liit Euroopa Regionaalarengu Fondi kaudu. Kogemuskohtumised saavad teoks Võrumaa Arenduskeskuse, Põlvamaa Arenduskeskuse ja Valgamaa Arenguagentuuri koostöös.

Foto (PAK): Meenutus 2017. aasta Kagu-Eesti kogemusklubi lõpuürituselt


Lisainfo:
Diana Plakso
ettevõtluskonsultant
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 527 5899
E-post: diana.plakso@polvamaa.ee