Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 504 4102
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak
Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus (PAK) on asutatud 30. juunil 2003. aastal maakonna kohalike omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on Põlvamaa arengu edendamine ja suunamine, seda nii ettevõtluse ja arendustegevuse, kogukondade ja vabaühenduste, turismi, kultuuri, hariduse, tervisedenduse kui ka mainekujunduse valdkonnas.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Lisaks viib Põlvamaa Arenduskeskus ellu maakondlikult ja piirkondlikult olulisi arendus- ja elukeskkonna parendamise projekte.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 140 spetsialisti ja konsultandi (www.arenduskeskused.ee).
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@polva.ee 
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

 

« Tagasi

Jaanuaris sai Põlvamaa „Rohelisema märgi“ neli erinevat õunapüreed

Ihamaru külas asuva Ala Juusa OÜ sai jaanuaris Põlvamaa „Rohelisema märgi" tunnustuse neljale erinevale õunapüreele: ahjuõunapüree kaneeliga, õunapüree porgandi ja astelpajuga, jõuluhõnguline õunapüree ja õunapüree kondenspiimaga. 

Ala Juusa Puhkemaja perenaine Kersti Seeme räägib toodete saamisloo: „Kõik sai alguse suurest õunasaagist eelmisel hooajal. Palju neid siis ikka süüa jõuab! Otsustasin õuntest midagi teha ja kuna moosi tegemine mulle meeldib, siis saigi moosi keedetud rohkem, kui enda perele tarvis. Tegin sõpradele jõuluks kingipakkidesse, tagasiside oli väga positiivne - kõigile meeldis ja maitses. Sealt siis see mõte tuligi. Järgnes veidi nuputamist ja katsetamist erinevate maitsetega ja nii need püreed sündisid. Üllatavalt oli sel aastal õunasaak veelgi suurem ja see andis mulle ainult hoogu juurde."

Põlvamaa Rohelisem märk ühendab Põlvamaa looduslikust toorainest ja kohapeal tehtud kvaliteetseid tooteid ja teenuseid ning seda väljastatakse alates 2009. aastast. Projektijuht Kaisa Tammoja: „Ala Juusa OÜ tooted sai tunnistuse numbriga 78, kuid hetkel jätaksin ütlemata numbri, kui mitu toodet märki kannab. Nimelt on aastast 2009 palju muutunud ja hetkel tegelen andmebaasi korrastusega, et saaksime märgi veebilehe ja selle olevad fotod uuendatud." 
 

Lisainfo:
Kaisa Tammoja
MTÜde konsultant
SA Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 510 9433
E-post: kaisa.tammoja@polvamaa.ee