Kesk 20, Põlva 63308
Tel: 504 4102
E-post: pak@polvamaa.ee 
www.polvamaa.ee/pak

Põhikiri

Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus (PAK) on asutatud 30. juunil 2003. aastal maakonna kohalike omavalitsuste poolt ning selle põhiülesandeks on Põlvamaa arengu edendamine ja suunamine, seda nii ettevõtluse ja arendustegevuse, kogukondade ja vabaühenduste, turismi, kultuuri, hariduse, tervisedenduse kui ka mainekujunduse valdkonnas.

Põlvamaa Arenduskeskus pakub tasuta nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Lisaks viib Põlvamaa Arenduskeskus ellu maakondlikult ja piirkondlikult olulisi arendus- ja elukeskkonna parendamise projekte.

Põlvamaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 140 spetsialisti ja konsultandi (www.arenduskeskused.ee).
 

Nimi Amet Mob E-post
Aarne Leisalu juhataja 504 4102 aarne.leisalu@polvamaa.ee
Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

504 8123 kuldar.leis@arenduskeskused.ee
Aivo Ülper arendusspetsialist 5300 8771 aivo.ylper@polvamaa.ee
Diana Plakso ettevõtluskonsultant 527 5899 diana.plakso@polvamaa.ee
Anette Org projektijuht 5822 9895 anette.org@polvamaa.ee
Kaisa Tammoja mittetulundusühenduste konsultant 510 9433 kaisa.tammoja@polvamaa.ee
Kristi Kahu turismiarendusjuht 5554 3907 kristi.kahu@polvamaa.ee
Asser Jaanimets kultuurispetsialist

5331 0508

asser.jaanimets@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee
Irena Viitamees ennetustöö spetsialist

5568 6111

irena.viitamees@polvamaa.ee
Viive Pilberg raamatupidaja-konsultant 507 1180 viive.pilberg@polvamaa.ee

 

 

« Tagasi

1. juunil toimub koolide ja ettevõtete koostöö inspiratsiooniseminar

1.juunil toimub Tartus Dorpati Konverentsikeskuses ettevõtete ja koolide koostööseminar „Õppetöö põnevaks ja eluliseks koostöös ettevõtjatega".

Seminari eesmärk on soodustada üldharidus- ja kutsekoolide koostööd ettevõtetega. Seminaril kuuleb inspireerivaid kogemuslugusid koostöövormidest, mida Eesti koolides ja ettevõtetes tehtud on. Päeva teises pooles toimuvas praktilises töötoas luuakse ise uusi projektiideid. Töötoas sõlmitud kontaktid, üheskoos leitud  lahendused ning teiste kogemustest saadud mõtted aitavad loodetavasti nii mõnegi toreda  projekti ellu viia just oma kogukonnas.

PÄEVAKAVA:

10.30 Registreerimine ja hommikukohv
11.00 Mis on ja milliseid võimalusi pakub ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu
11.30 Ettevõtlikuks koostöös ettevõtjatega Antsla Gümnaasiumi näitel
11.45 Kogukonnaettevõtlusõpe Rõuge vallas
12.00 Viljandi Kutseõppekeskuse koostöö kooliväliste partneritega ettevõtlikkusõppe laiendamisel
12.15 Kuidas algatada koostööd sulle huvitava osapoolega?
12.30 Kuuste kooli ettevõtlusõppe tunnid Marjamaa talus
12.45 Lõuna
13.30 Praktiline töötuba ettevõtete ja koolide koostööideede leidmiseks. Toimub mõttemustreid murdev ajurünnak, kus koolide ja ettevõtete esindajad otsivad nii ratsionaalseid kui ka pööraseid ideid, mida üheskoos saaks koostööprojektidena ellu viia
14.45 Paus
15.00 Praktiline töötuba jätkub
16.00 Seminari lõpp

Registreerimine ja täpsem info: http://www.ettevotlikkus.ee/sundmused/koolide-ja-ettevotete-koostoo-inspiratsiooniseminar/

Seminarile on oodatud ettevõtete ja hariduse- ning sidusvaldkondade esindajad. Osalemine on TASUTA!

Seminari korraldavad koostöövõrgustik Ettevõtlikkuse edendamiseks ning ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu.