MAAKONDLIKE AUTASUDE KOMISJON

Liikmed:

  • POLi juhatuse esimees, Põlva vallavanem Georg Pelisaar (esimees)
  • Räpina abivallavanem Piret Rammo
  • Põlva abivallavanem Janika Usin
  • Kanepi valla arendusnõunik Piret Rammul
  • endine maavanem Mart Madissoon 

REGIONAALSETE INVESTEERINGUTOETUSTE PROGRAMMI MAAKONDLIK KOMISJON

Liikmed:

  • POLi juhatuse esimees, Põlva vallavanem Georg Pelisaar (esimees)
  • Põlva Gümnaasiumi direktor Alo Savi
  • MTÜ Põlva Puuetega Inimeste Koja tegevjuht Kairit Numa
  • Põlva Maakonna Spordiliidu peasekretär Ingrid Muuga
  • Põlvamaa Arenduskeskuse kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator Kertu Anni
  • Räpina abivallavanem Piret Rammo
  • Kanepi vallavanem Andrus Seeme
  • Põlvamaa Partnerluskogu tegevjuht Tiiu Rüütle

KONKURSI "EESTI KAUNIS KODU" MAAKONDLIK KOMISJON

Liikmed:

  • POLi esindaja Marika Saks
  • mitmekordselt tunnustatud kauni kodu omanik Anne Uibo
  • aia- ja maastikukujundaja Reti Randoja-Muts
  • aiandusarhitekt Ruth Kurss
  • Põlva Vallavalitsuse maaspetsialist Tiivi Parts

PÕLVAMAA TURVALISUSE NÕUKOGU

Ülesanded ja koosseis: http://www.polvamaa.ee/et/polvamaa-tervisenoukogu

RAHVATERVISE KOMISJON

Ülesanded ja koosseis: http://www.polvamaa.ee/et/rahvatervise-komisjon

LIIKLUSKOMISJON

Ülesanded ja koosseis: http://www.polvamaa.ee/et/liikluskomisjon

KOHALIKU OMAALGATUSE PROGRAMMI (KOP) KOMISJON

Liikmed:

  • Eesti Külaliikumine Kodukant - Jaan Tobreluts
  • Eesti Külaliikumine Kodukant - Urmas Nagel
  • Valgjärve Vabatahtlik Päästeselts MTÜ - Grete Ani
  • Vanaajamaja MTÜ - Ragner Lõbu
  • Põlvamaa Arenduskeskus - Asser Jaanimets

KONKURSI "EESTIMAA ÕPIB JA TÄNAB" PÕLVAMAA KOMISJON

Liikmed:

  • POLi juhatuse esimees, Põlva vallavanem Georg Pelisaar
  • Kanepi valla kultuuri- ja haridusnõunik Kerli Koor
  • Põlvamaa Arenduskeskuse kommunikatsiooni ja hariduskoostöö koordinaator Kertu Anni
  • Räpina Ühisgümnaasiumi hoolekogu liige Mari Kala
  • Ahja Avatud Noortekeskuse juhataja Piret Palm
  • Põlva Kooli Tugikeskuse juhataja Külli Oja
  • Kagu-Eesti Rajaleidja keskuse juhataja Mereli Mändmets
  • loodusainete aineühenduse juht Iive Kõima
  • Eesti Haridustöötajate Liidu piirkondlik esindaja Kersti Lillo
  • aasta põhikooli aineõpetaja 2016 Malle Mägi
  • Põlva Gümnaasiumi õpilane Lota Vana

PÕLVAMAA LAULU- JA TANTSUPEO KOMISJON

Liikmed:

  • POLi juhatuse esimees Georg Pelisaar (esimees)
  • POLi juhatuse aseesimees Enel Liin (aseesimees)
  • Põlvamaa Arenduskeskuse kultuurispetsialist Asser Jaanimets (sekretär)
  • Rahvakultuuri Keskuse rahvakultuurispetsialist Kati Taal
  • POLi tegevjuht Eve Neemsalu
  • Põlva Gümnaasiumi direktor Alo Savi
  • Räpina abivallavanem Piret Rammo
  • Põlva abivallavanem Janika Usin
  • Põlva Muusikakooli direktor Ester Liblik
  • naiskoor Kevadised Hetked ja naiskoor Mai dirigent Saidi Tammeorg
  • Meie Stuudio MTÜ tantsujuht Aveli Asber
  • Kanepi valla kultuuri- ja haridusnõunik Kerli Koor
  • Mooste Rahvamuusikakooli direktor Krista Sildoja

Asendusliikmed:

  • Räpina valla haridus- ja kultuurinõunik Anu-Cristine Tokko
  • Kanepi seltsimaja juhataja Marju Jalas