LASTEAED

DIREKTOR

TELEFON

E-POST

Ahja lasteaed Illikuku Katrin Jõgeva 797 0039; 521 8540 katrin.jogeva@ahjakool.ee
Vastse-Kuuste lasteaed Kaari Katrin Peil 797 6062 kaari@vkuuste.ee
Mooste Lasteaed Tammetõru Kersti Liloson 5 27 5952 kersti@mooste.ee
Saverna lasteaed Sipsik Inge Tamm 799 8434 inge.tamm@valgjarve.ee
Krootuse lasteaed Kerli Verev 792 3499 lasteaed@kolleste.ee
Põlva Lasteaed Pihlapuu Kaire Hääl 5819 0694 direktor@pihlapuu.ee
Põlva Lasteaed Mesimumm Maire Toomemets 799 6224; 5695 4816 maire.toomemets@mail.ee
Põlva Lasteaed Lepatriinu Ene Tigas 799 5939; 5332 8238 lepatriinu@polva.ee
Johannese Kool ja Lasteaed Rosmal Marika Nurmsalu 799 4159 info@rosma.edu.ee
Räpina Lasteaed Vikerkaar Regina Allik 796 1578 regina.allik@rapina.ee
Veriora lasteaed Õnneseen Reet Aasma 795 8493 lasteaed@veriora.ee
Kanepi Lasteaed Riina Reest 797 6303; 517 7686 lasteaed@kanepi.ee
Põlgaste Lasteaed Kristiina Kaljurand 797 3339; 5686 9559  polgaste@kanepi.ee
Tilsi Lasteaed Anne Pugast 799 9358; 5645 2993 tilsilasteaed@hot.ee
Mikitamäe Kool Karin Sonts 5365 1135 kool@mikita.edu.ee
Orava Kool Ele Raha 5343 6034 eleraha@gmail.com 
Värska Lasteaed Eve Kapten 796 4735 lasteaed@verska.ee

 

Lasteaia- ja lapsehoiuteenus väiksemates asulates

Ruusa lasteaiarühm Regina Allik

796 1578

regina.allik@rapina.ee
Kauksi lapsehoid Kersti Liloson 527 5952 kersti@mooste.ee
Rasina lapsehoid Kersti Liloson 527 5952 kersti@mooste.ee