« Tagasi

Teatrietendus „Positiivseks 60 minutiga“ jõuab Vastse-Kuuste raamatukogusse

11.  jaanuaril kell 19 toimub Vastse-Kuuste raamatukogus teatritrupi Bona Verbum 2018. aasta esimene etendus "Positiivseks 60 minutiga", mis räägib positiivse mõtlemise võimalikkusest argipäeva keerulistes situatsioonides.

Nüüd ja kohe algab positiivset mõtlemist õpetav kursus, mis lubab tänu positiivse psühholoogia teaduslikule foonile heaolu. Koolitussaali astuvad viis väga erineva tausta ja elukogemusega inimest. Mis nendega hakkab juhtuma, kui Vilunud Koolitaja hakkab neile positiivset mõtlemisviisi peale suruma?

Vilunud Koolitaja rollis astub üles noor ja andekas näitleja Anne-Mai Tevahi. Näidendi on lavale seadnud Vilde teatri lavastaja Janno Puusepp, kes sai 2017. a Tartu- ja Jõgevamaa harrastusteatrite festivalil TabiFest tüki eest parima lavastaja preemia. Žürii hindas parima koha vääriliseks ka lavastust ennast ning andis välja Tartumaa parima näitleja preemia lavastuses õpetaja Annit kehastanud Ülle Sillamäele.

Positiivseks 60 minutiga etenduses mängivad Anne-Mai Tevahi, Peeter Piiri, Katrin Kivi, Ülle Sillamäe, Claus Mootse ja Ingrid Ulst. Näidendi teksti on kirjutanud Signe Heiberg.

Etenduse kodulehekülg www.bonaverbum.wordpress.com

Foto: etendus Saverna raamatukogus, vasakult koolitatavate rollis Ülle Sillamäe, Claus Mootse, Ingrid Ulst ja Peeter Piiri