« Tagasi

Tervise Arengu Instituut ja Eesti Tervislike Linnade Võrgustik kutsuvad koolitusele

Tervise Arengu Instituut ja Eesti Tervislike Linnade Võrgustik kutsuvad 18.-20. novembril Tallinnas toimuvale koolitusele "Tõenduspõhiste sekkumiste väljatöötamine ja ellurakendamine rahvatervises", mis on osa projektist "Rahvatervisealase pädevuse suurendamine Eesti paikkondades".

Kolmepäevase koolituse eesmärk on tutvustada loengute, arutelude ning grupitööde kaudu rahvatervise tõenduspõhiste sekkumiste väljatöötamise, ellurakendamise ja hindamise põhimõtteid. Koolitusele on oodatud spetsialistid, kes planeerivad ja viivad ellu paikkondades tervisedenduslikke tegevusi.

Koolituse viivad läbi Laura Aaben (Tervise Arengu Instituut, Poliitikauuringute Keskus Praxis) ja Triinu Tikas (Tervise Arengu Instituut).

Koolitus on tasuta ning soovi korral võimaldatakse osalejatele majutus.

Tutvu lähemalt koolituse põhjaliku kirjelduse, õpiväljundite, teemade ja päevakavaga

Koolitusele saab registreeruda 11. novembrini või kuni kohtade täitumiseni! Kui koolitusele registreerub rohkem huvilisi, kui on kohti, siis teeb osalejate lõpliku valiku Tervise Arengu Instituut.

Projekti "Rahvatervisealase pädevuse suurendamine Eesti paikkondades" rahastatakse Norra toetustest 2009-2014 rahvatervise programmi raames.


Lisainfo:
Andero Teras
Koolitusspetsialist
Tervise Arengu Instituut
Tel: 
506 7204
E-mail: andero.teras@tai.ee