Folkloor

Folkloorirühm Kõivokõsõ
Himmaste algkooli kodulooring
Leelokoor Helmine
Mikitamäe kooli rahvatantsurühm
Orava Põhikooli folklooriansambel Käopojad
Põlva folklooriansambel Käokirjas õpetajate rühm
Põlva folklooriansambel Käokirjas lasterühm
Põlva Maakonna kodu-uurijate ring
Räpina Rahvamaja slaavi folklooriansambel Rodnoi Raspev
Värska Gümnaasiumi folklooriansambel Laanõtsirk
Värska kultuurikeskuse leelokoor Leiko
Värska leelokoor Kuldatsäuk
Värska naiste leelokoor
Vastse-Kuuste lasteaed Kaari folkloorirühm

Harrastusteater

Ahja Keskkooli raamatukogu näitering Padjaklubi
Ahja Keskkooli raamatukogu näitering Rõduteater
Ahja kultuurimaja algklasside laste näitering
Ahja kultuurimaja põhikool ja gümnaasiumi laste näitering
Himmaste algkooli näitering
Johannese kooli õpetajate teatrirühm
Kanepi seltsimaja näitering
Krootuse põhikooli kooliteater
Laheda valla näitetrupp
Mammaste Lasteaed-Algkooli näitering
Mikitamäe kooli näitering
Mooste Külateater Virvendus
Orava põhikooli näitering
Põlgaste Kultuurimaja näitetrupp
Põlgaste Kultuurimaja sõnakunstiring
Põlva Ühisgümnaasiumi näitering
Põlva Eksperimentaalteater
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse marionett-teater
Põlva Linna Draamastuudio
Põlva Linna Harrastusteater
Räpina Ühisgümnaasiumi näitering
Ruusa Rahvanäitlejate seltsing
Saverna põhikooli laste näitering
Tilsi põhikooli näitering
Valgjärve Põhikooli näitering
Värska Gümnaasiumi sõnakunstiring
Vastse-Kuuste Kultuurimaja näitering
Viluste põhikooli raamatukogu Katuseteater

Käsitöö

Himmaste käsitööring ja kodukorraldamine
Kanepi seltsimaja eakate klubi Ajaring käsitööring
Kanepi seltsimaja käsitööring Tõmblukkudega Vihmavari
Käsitööring Kullaketrajad
Käsitööseltsing Nobedad Näpud
Kiuma naiste padjaklubi
Leevaku käsitööring
Leevi Rahvamaja käsitööring
Miiaste käsitööring
Mikitamäe käsitööring
Põlgaste Kultuurimaja täiskasvanute käsitööring
Põlgaste Maaelu Seltsi käsitööring
Põlva Käsitööklubi
Põlva Keskkooli puidutööring
Põlva kunstikooli täiskasvanute huviring
Põlva Päevakeskuse kangakudumisring
Põlva Päevakeskuse käsitööring
Põlva Päevakeskuse naha- ja kunstiring
Põlva Päevakesuse õmblusring
Räpina Ühisgümnaasiumi poiste tööõpetusring
Räpina Ühisgümnaasiumi tütarlaste käsitööring
Räpina Rahvamaja käsitööring
Saverna naiste lapi- ja näputööring
Saverna Põhikooli kangakudumisring
Saverna Põhikooli lapitööring
Tilsi põhikooli käsitööklubi Padjaklubi
Valgjärve Põhikooli käsitööring
Veriora käsitööring Liisu
Viluste Põhikooli poiste meisterdamisring

Koorilaul

Ahja Keskkooli mudilaskoor (algõpetuse koor)
Ahja Noorte Segakoor
E STuudio eelkoor
E STuudio lastekoor
E STuudio tütarlastekoor
Kanepi Gümnaasiumi lastekoor
Kanepi Gümnaasiumi mudilaskoor
Kanepi segakoor
Kanepi seltsimaja segaansambel Lummar
Kauksi Põhikooli lastekoor
Krootuse põhikooli lastekoor
Krootuse Põhikooli mudilaskoor
Laheda valla segakoor
Mammaste Lasteaed-Algkooli mudilaskoor I
Mammaste Lasteaed-Algkooli mudilaskoor II
Mikitamäe kooli lastekoor
Mikitamäe kooli mudilaskoor
Mooste Põhikooli lastekoor
Mooste Segakoor
Mooste valla mudilaskoor
Orava Segakoor
Põlva Ühisgümnaasiumi lastekoor
Põlva Ühisgümnaasiumi mudilaskoor
Põlva Keskkooli 7.-9 klassi noortekoor
Põlva Keskkooli lastekoor
Põlva Keskkooli mudilaskoor
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse segakoor Kevadised Hetked
Põlvamaa Meeskoor
Põlvamaa poistekoor
Põlva naiskoor MAI
Põlva vaimuliku seltsi kammerkoor Maarja
Räpina Ühisgümnaasiumi lastekoor
Räpina Ühisgümnaasiumi mudilaskoor
Räpina Kammerkoor
Räpina Muusikakooli laulustuudio mudilaskoor
Räpina Muusikakooli laulustuudio neidudekoor
Räpina naiskoor Koidula
Räpina Rahvamaja meeskoor
Saverna põhikooli lastekoor
Saverna põhikooli mudilaskoor
Tilsi põhikooli lastekoor
Valgjärve põhikooli lastekoor
Valgjärve põhikooli mudilaskoor
Värska Gümnaasiumi lastekoor
Värska Gümnaasiumi mudilaskoor
Värska Kultuurikeskuse naiskoor
Vastse-Kuuste kooli lastekoor
Vastse-Kuuste kooli mudilaskoor
Vastse-Kuuste segakoor
Veriora Rahvamaja naiskoor
Viluste Põhikooli lastekoor
Viluste Põhikooli mudilaskoor

Kultuurikorraldus ja -seltsid

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse klubi Naiste Salong
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse Kuldse Ea Klubi Kuukiir
Kanepi Pensionäride Klubi Ajaring

Orkestrid ja muusika ansamblid

Põlva Ühisgümnaasiumi puhkpilliorkester
Põlva Linna puhkpilliorkester
Põlvamaa Noorte Puhkpilliorkester
Räpina valla noorte puhkpilliorkester
Valgjärve Põhikooli plokkflöödi ansambel
Viluste Põhikooli plokkflöödiansambel

Noortebänd PNF
Orava Põhikooli klaveriring
Põlva Muusikakooli keelpilliorkester
Sunday Club

Ansambel Trallikud
Ansambel Zetod
Eesti Mandoliini Orkester
Kapell Kirmask
Pahtpää keelpillide orkester
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse kapell Rukkilill
Põlva muusikakooli viiuldajate ansambel
Põlva-Võru Mandoliiniorkester
Põlva-Võru rahvamuusika koondorkester Elurõõm
Per Longa Pärl
Rahvamuusikaansambel Akord
Rahvamuusikaansambel Heino Tartes ja Sõbrad
Viluste Põhikooli rahvamuusikaansambel

Tants

Ahja Kultuurimaja memmede tantsurühm Hõbesõlg
Ahja kultuurimaja naisrühm Roosi
Himmaste algkooli laste rahvatantsurühm
Kanepi Gümnaasiumi 7.-9 kl segarühm Trukkijad
Kanepi Gümnaasiumi lasterühmTipa-Tapa
Kanepi seltsimaja eakate segarühm Valtser
Kanepi Seltsimaja memmede tantsurühm Vunkratas
Kanepi seltsimaja naisrühm Kanapää Keerutajad
Kanepi seltsimaja täiskasvanute segarahvatantsurühm
Kanepi valla Avatud Noorteksuse noorte segarahvatantsurühm
Kauksi külakeskuse memmede tantsurühm
Krootuse kultuuriseltsi naisrühm Krookus
Memmede tantsurühm Käokuld
Mikitamäe naisrühm Poloda Piigad
Mikitamäe segarühm Hõbehall
Naisrühm Õietolm
Naisrühm Sügiskulla Leedid
Orava Kultuurimaja naisrühm Punapõsed
Orava Kultuurimaja segarühm Tuhkapusija
Orava memmede tantsurühm Lustakad
Orava Põhikooli 1.kl segarühm
Orava Põhikooli 7.-9.kl segarühm
Orava Põhikooli rahvatantsurühm Oravad
Põlgaste Kultuurimaja memmede tantsurühm Kullerkupp
Põlva Ühisgümnaasiumi neiduderühm
Põlva Keskkooli 1.-3. klassi segarühm
Põlva Keskooli õpetajate tantsurühm
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse memmede tantsurühm Põlva Memmed
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse naisrühm Tantsurõõm
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse naisrühm Värten
Põlvamaa noorte segarühmad Kagu Kabujalakõsõ I ja II ja III
Põlva Päevakeskuse seltskonnatantsuring
Räpina Ühisgümnaasiumi 3.kl segarühm
Räpina Ühisgümnaasiumi 4.kl segarühm
Räpina Ühisgümnaasiumi algklasside tantsuring
Räpina Ühisgümnaasiumi noorte segarühm Ritsikad
Räpina Ühisgümnaasiumi segarühm Sajajalgsed Sipsikud
Räpina Rahvamaja memmede tantsurühm Pihlamarjad
Räpina Rahvamaja noorte segarühm Sahistajate Salgake
Räpina Rahvamaja segarühm
Räpina Rahvamaja tantsurühm Murelid
Ruusa Kultuurimaja segarühm Reilender
Seltsingu Sügiskuld segarühm
Tantsurühm Sinililled
Tilsi põhikooli 1.-2. kl segarühm
Tilsi Põhikooli 3.-4.kl segarühm
Vana-Koiola naisrühm Viisu
Värska Gümnaasiumi 2.-3.kl segarühm
Värska Gümnaasiumi 4.-6.kl segarühm
Värska Kultuurikeskuse naisrühm Lustiline
Vastse-Kuuste Kultuurimaja segarühm Vihista Viisku
Veriora Kultuurimaja naisrühm Triibu Liine
Veriora Rahvamaja memmede tantsurühm Eideratas
Veriora Rahvamaja segarühm Paras Paar
Viluste Põhikooli 3.-4.kl segarühm Vissel
Viluste Põhikooli 7.-9.kl segarühm POP-X
Viluste Põhikooli neiduderühm No Selge
Viluste Põhikooli segarühm Vingerdi
Tilsi põhikooli algkasside tantsuring