Põlvamaa Omavalitsuste Liidu juhatus

Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused

 

Nimi Omavalitsus Telefon E-post
Kaido Kõiv (esimees) Valgjärve Vallavanem 799 8471, 5341 6116 kaido@valgjarve.ee
Georg Pelisaar (esimehe asetäitja) Põlva vallavanem 799 9470, 510 6416 georg.pelisaar@polva.ee
Peeter Sibul Ahja vallavanem 501 9734 vallavanem@ahja.ee
Mikk Järv Kanepi vallavanem 797 6310, 517 0306 vallavanem@kanepi.ee
Andrus Seeme Kõlleste vallavanem 792 3441, 509 8958 andrus@kolleste.ee
Sirje Tobreluts Laheda vallavanem 799 9341, 505 0993 sirje@laheda.ee
Aare Poolak Mikitamäe vallavanem 795 4433, 520 5504 vallavanem@mikitamae.ee
Ülo Needo Mooste vallavanem 792 5419, 510 3720 ylo@mooste.ee
Riina Sabalisk Orava vallavanem 799 9360, 5343 3957 riina@orava.ee
Kaido Palu Räpina vallavanem 799 9501, 506 9661 kaido@rapina.ee
Lennart Liba Vastse-Kuuste vallavanem 797 6381, 516 5863 lennart@vkuuste.ee
Enel Liin Veriora vallavanem 795 8369, 526 5057 enel@veriora.ee
Raul Kudre Värska vallavanem 796 4775, 525 6695 raul@verska.ee