« Tagasi

Põlva Serviti euroteekond lõppes Šveitsis

Laupäeva, 8.septembri õhtul pidas Põlva Serviti Gümlingenis EHF Cupi esimese valikringi korduskohtumise Šveitsi klubiga BSV Bern ning kaotas 25:27 (15:13). Kahe mängu kokkuvõttes pääses seega üldskooriga 53:51 järgmisse ringi Berni klubi. Võitjatiimi ootab järgmises ringis Venemaa klubi Moskva Spartak.

Esimese poolaja mäng kulges rohkem Serviti dikteerimisel, nii rünnakul kui ka kaitses oldi edukad. Teisel poolajal sellist võimu enam ei olnud. Meeskond võitles südikalt,  jõuti ka viigiseisuni, ometigi jäi  sellest "miskist" puudu, et viigiseis enda kasuks võiduks vormistada.

Sergei Ljubšenko : "Vastane oli täna lihtsalt meist parem, eriti mängu lõpus. Kahju on, et kaotus tuli, et visatud 12 väravat meeskonnal võita ei aidanud."

Nagu Põlvas, oli ka kordusmängus võimas meie väravavaht Eston Varusk, kes tunnistati kohtumise Serviti parimaks mängijaks.

Peatreener Kalmer Musting tõdes: "Kaks võrdset meeskonda ja kaks võrdset mängu. Eks on teada, et kodumängud on tähtsad ja nii võime tõdeda, et edasipääs jäi meie poolt vaadates Põlvasse. Täna olime just realiseerimise osas paremad kui avamängus, ent lasime käest teise poolaja alguse ja mängulõpu. Meil oli reaalseid viigivõimalusi lõpus, aga üks-üks olukorrad jätsime ära panemata."

Korduskohtumises panustasid väravatega: Sergei Ljubšenko 12, Henri Sillaste 5, Kristjan Muuga 3, Ivan Telepnev 2, Roman Aizatullov, Raiko Rudissaar, Hendrik Varul 1.

Käsipallihooaeg on käima lükatud! Neljapäeval, 13.septembril kell 19.00 algab Mesikäpa Hallis Eesti 2019.a.käsipalli meistrivõistluste  Meistriliiga. Omavahel lähevad vastamisi Põlva Serviti ja Coop Põlva.

Fotol (autor Helin Potter) Sergei Ljubšenko (viskel), kelle 12 väravat Põlva Serviti euroteekonda ei pikendanud.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi