« Tagasi

Coolbet Suvevolle tõi rannaliivale üle 1000 võrkpallisõbra

Teisipäeval, 31.juulil  lõppes tänavune Coolbet Suvevolle hooaeg, mis tõi kaheksal etapil üle Eesti rannaliivale enam kui tuhat võrkpallisõpra.

Kokku mängis Eestimaa 18 paigas võrkpalliteisipäevakutel 700 meest ja 343 naist. Coolbet Suvevolle mängupaikadeks olid: Tallinn Credit24 Arena ja Pirita, Paide, Tartu, Võru, Jõhvi, Kohila, Kuressaare, Kärdla, Põltsamaa, Kääriku, Kloogaranna, Taebla, Põlva, Pärnu, Rakvere, Tõrva  ja Viljandi.

On ju Coolbet Suvevolle ülesehitus selline, et võistkonnad moodustatakse igal turniiril koha peal ja lähtuvalt osalejate arvust on need kolme- või neljaliikmelised. Esimesel etapil selgusid tiimid loosiga, ülejäänud etappidel sai aluseks eelnevalt kogutud punktide arv. Just vaheldusrikkus erinevate võistkondade ja süsteemi osas ongi see, mis mängijaid ikka ja jälle Suvevollele tagasi toob!

Nii naiste kui ka meeste üldvõitjate selgitamisel oli konkurents väga tihe. Naiste üldvõidu saavutas Kuressaares mänginud Cristin Lepp 108 punktiga. Järgnesid 104 punkti kogunud Taeblas mänginud Anna Laura Kaasik ning Jõhvis mänginud Mirjam Vinkler.  Omavahelises paremusjärjestuses sai lõpuks määravaks Kaasiku üks enamteenitud esikoht.

Meeste seas mängis suurepäraselt 108 punkti kogunud Madis Keskküla Kohilast, kes võitis kuus etappi ning kahel oli teine. Üldarvestuses oli teine 100 punktiga Sten Perillus Paidest ja kolmanda koha võitis 98 punktiga Danil Kurman Pärnust. 98 punkti kogus ka Põlvas mänginud Mikko Repponen, kuid omavahelises paremusjärjestuses sai taas määravaks Kurmani üks enamvõidetud esikoht.

Põlva rannas toimunud kaheksal etapil osales 26 erinevat nais- ja 40 erinevat meesvõrkpallurit. Kõigil kaheksal etapil lõid kaasa 5 naist ning 4 meest.

Põlva rannas mängitud etappide kokkuvõttes võitis naistest Kerstin Kauksi 92 punktiga, järgnesid Siret Onno ning Liisi Kõrgemäe, kes mõlemad kogusid 88 punkti.  Paremusjärjestuses sai määravaks Onno üks enamteenitud esikoht.
Meeste esikolmik ja nende kogutud punktid: Mikko Reponen 98 (eelmisel hooajal 3.koht 74 punktiga), Rudolf Kauksi 96 ning Stenver Lannajärv 90 punkti.

Üleriigilises reitingus lõpetas Põlvas mänginud Kerstin  9.kohaga. Esikümnesse mahtus Mikko 4.kohaga ning meestest veel 7.koha saavutanud Rudolf Kauksi.

Samaaegselt Suvevollega toimunud noorte ETS56 SUVEVOLLE turniiri  üheksal etapil lõi kaasa 22 erinevat noorvõrkpallurit.  Turniirivõidu pälvis kõikidel etappidel kaasa löönud Kätriin Kauksi 116 punktiga. Järgnesid Erik Pillai 86 ja Annabel Tagaküla 74 punktiga.

Vollesuvi veel otsa ei saa! Reedel, 3.augustil selgitame Põlva maakonna rannavõrkpalli meistrid. Noored, st noormehed 2001 ja 2004 sünniaastaga alustavad kell 14, täiskasvanute, st naiste ja meeste mängudega alustame kell 16.

Võitmiseks ei pea alati võistlema. Harrastajate liigas on oluline osalemine!

Punktitabelid nähtavad – vt Sport – Protokollid
Rannavõrkpalli meistrivõistluste  juhend – vt Sport – Võistlusjuhendid

Lisainfo:
Jane Pillai
Põlva etapi korraldaja
Tel.  56246437
E-post: jane.pillai@mail.ee