« Tagasi

Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2018

Suvemängude toimumine Põlvamaal on aastatepikkune traditsioon. Aastate lõikes oleme pilti elavdanud erinevate alade „uues kuues" korraldamisega. Suvemängud 2018 avalöök anti 3.juuli õhtupoolikul Põlva rannas, kus Coolbet SUVEVOLLE raames selgusid parimad volletajad.

Reede, 27.juuli südasuvine õhtupoolik kutsus rahva Räpinasse, kus koos IV Räpina RAUDMEHE triatloni võistlusega  selgitati südikamad ka võistkondlikus triatlonis.

Võistlusõhtul lõi kaasa 15 individuaalvõistlejat ning seitse 3-liikmelist võistkonda. Kindlasti andis osalejate pingutuste õnnestumisele kaasa soe suveilm ning arvukas kaasaelajate toetav õhkkond.
300m ujumist Räpina paisjärvel, 10km jalgrattasõitu Räpina linna ja valla teedel ning 1,5 km jooksu pargis – selline distants tuli läbida igal individuaalvõistlejal või oli võistkondlikus triatlonis osaleja etapi pikkus.

IV Räpina RAUDMEES triatloni individuaalne paremusjärjestus:
Neiud: 1. Sirli Siret Sepping (Räpina SK)
Naised: 1. Karin Varikov (Võru), 2. Krete Junson (Räpina), 3. Kadi Torila (Räpina SK)
Mehed: 1. Aleksander Varikov (Võru), 2. Rauno Härm (Räpina), 3. Marek Möller (Räpina)
Mehed40+: 1. Rainer Pungar (Räpina); 2. Vahur Loosaar (Orava); 3. Toomas Reinsalu (Kanepi).

Võrreldes individuaalarvestusega oli võistkondlikus triatlonis osalejate geograafiline seltskond vähem kirjum. Tooni andsid Räpina taustaga „tegijad". Kiireim trio RAUDMEHED (Anton Issatšenko, Raul Randmaa, Märten Kala) edestas teisena lõpetanud RÄPINA SPORDIKLUBI (Vahur Loosaar, Aigar Saarnits, Kalev Kajaste)  42 sekundiga. Kolmandana lõpetas SIIT JA TARTUST trio (Ott-Erik Kalmus, Steven Saal, Mikk Kajasalu).  

Tulemused – vt Sport - Protokollid


Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2018 on võimalus kõigile Põlvamaa omavalitsuste külakogukondadele, spordiklubidele, asutustele/ettevõtetele, sõpruskondadele näidata oma ühtsustunnet, tuua rahvas spordiradadele, elavdada spordielu kohtadel ning lisada indu ja tegutsemislusti nii harrastajatele, kui eestvedajatele. Ja tore, kui meie lähinaabrid ja külalised leiavad tahet kaasa lüüa, pakkudes võistluspinget ja elevust nii kaasalööjatele kui pealtvaatajatele.

Istuva Inimese Ajastu tugitooli vabad õhtupoolikud ootavad teid Põlvamaa SUVEMÄNGUDELE 2018!  
Kohtume taas kolmapäeva, 8.augusti õhtupoolikul Räpinas! Kavas discgolf ja petank.

Suvemängude alade juhendid leiad – vt Sport – Võistlusjuhendid.

Fotol (autor Andrus Karpson) triatlonistide start ujumisdistantsile.


Lisainfo:
Ingrid Muuga
Põlva Maakonna Spordiliidu peasekretär
Tel: 7994637, 5175848
E-post: polvasport@gmail.com