« Tagasi

Põlva Serviti on 11. kordne Eesti Karikavõitja meeste käsipallis

Pühapäeval, 3.detsembril kohtus Põlva Serviti Eesti Karikavõistluste finaalmängus HC Viljandiga. Serviti juhtimisel kulgenud mängus võtsid põlvakad kindla võidu tulemusega  34:23 (17:8) ja ajaloolise 11. karikavõidu meeste käsipallis.

"Meeskondlikult oli hea kaitse ja väravavahid tegid head tööd! Eraldi tooks välja mängudistsipliinist kinnipidamist, seda eriti esimesel poolajal. Kui poolajaks oli juba 9 väravaline edu, siis teisel poolajal ei saanudki meestelt oodata enam sellist mänguemotsiooni nagu esimesel poolajal. Ilus ja edukas nädalavahetus," rääkis Kalmer Musting rahulolu hääles.
Ajaloolises finaalmängus panustasid võiduks vajalike väravatega Henri Sillaste 7, Anatoli Chezlov 6, Roman Aizatullov, Hendrik Varul 4, Carl-Eric Uibo 3, Siivo Sokk, Kristjan Muuga, Martin Grištsuk 2, Sander Sarapuu, Eston Varusk, Raiko Rudissaar, Henri Hiiend 1.

Põlva Serviti tänab kõiki toetajaid ja erilised tänud neile toetajatele, kes nädalavahetusel Kehrasse saali jõudsid!

Juba kolmapäeval, 6.detsembril kohtub Põlva Serviti Eesti meistrivõistluste raames HC Viljandiga Viljandis ning 9.-10.detsembril peetakse Balti liigas järjekordsed kohtumised.  Mesikäpa hallis minnakse vastamisi SKA Minskiga ja ZTR Zaporozhyega.

Karikafinaali järel tunnustati  2017. aasta Eesti parimaid käsipallureid, treenereid, kohtunikke ja klubisid. Tähtsaimas ehk "aasta mängija" kategoorias valiti parimateks Dener Jaanimaa ja Maarja Põldver. Ülejäänud kategooriate parimad 2017. aastal:
Aasta käsipallitreener: Martin Noodla
Aasta käsipallikohtunikud: Urmo Sitsi ja Toomas Heinla
Aasta käsipalliklubi: Põlva Käsipalliklubi
Aasta käsipalliüritused: Tallinn Handball Cup noortele (korraldaja HC Tallas) ja Alatskivi rannakäsipalli etapp  (Alatskivi SK Juku)
Aasta käsipallisündmused: Meeste rahvuskoondise võit Türgi üle ja edasipääs teise kvalifikatsioonifaasi; Naiste rahvuskoondise kokkukutsumine; U16 noormeeste rahvuskoondise 5. koht Euroopa lahtistel meistrivõistlustel käsipallis

Fotol (autor Helin Potter) võidukas Serviti meeskond.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi