« Tagasi

Põlva Serviti alustas Balti liigat võidukalt

Pühapäeval, 1.oktoobril alustas möödunud hooaja Baltikumi parim käsipallimeeskond Põlva Serviti võitlust Balti liiga Final4-sse pääsu nimel. Esimene kohtumine toimus Balti liiga uustulnukaga HC Tallinn. Põlva Servitile oli tegemist ajaloolise mänguga hoopis teisel põhjusel, esimest korda mängiti Tallinnas Kalevi Spordihallis.

Põlva Serviti mängib sel hooajal Balti liigas B-alagrupis koos Valgevene SKA Minskiga, Läti Celtineks Rigaga, Leedu Granitas Kaunasega, Ukraina ZTR Zaparozhye ja HC Tallinnaga.

Nagu arvata võis, siis põlvakad pealinna kaotama ei sõitnud ning võiduga kodupoole ka tuldi. Poolaeg võideti tulemusega 18:13, lõpuvileks oli tablool seis 33:25. Seega esimesed vajalikud 2 punkti saadi oma alagrupis kirja.

Kalmer Mustingu sõnul oli mängus lubamatult palju pallikaotusi ja tehnilist praaki, millega ei saa kuidagi rahul olla. Alguses sai meeskond küll edukalt minema, kuid siis tulid pallikaotused ja vastased said mängu tagasi. Esimesel poolajal oli väravas Denis Lõokene, kes õppimise kõrvalt sai meeskonnaga liituda. Teisel poolajal oli olukord natuke parem, kuid ka siis olime hädas pallikaotustega. Enne euromängu on veel kodus kohtumine HC Viljandiga, kus  võistkond saab end veel proovile panna.

Väravatega panustasid seekord: Roman Aizatullov 8, Henri Sillaste, Carl-Eric Uibo 5, Martin Grištšuk 4, Hendrik Varul, Anatoli Chezlov 3, Raiko Rudissaar 2, Kristjan Muuga, Sander Sarapuu, Ülljo Pihus 1.

Fotol (autor Helin Potter) ajalooline hetk, Põlva Serviti mängijad sisenemas Kalevi Spordihalli.


Allikas: Põlva Käsipalliklubi