« Tagasi

EHF Men`s CUP esimene mäng lõppes viigiliselt

Põlva Serviti mängis laupäeval, 2. septembril 2017 Horvaatias linnas Velika Goricas oma selle hooaja esimese euromängu, mängides EHF Men's Cupi esimeses ringis kohaliku meeskonnaga HRK Gorica 21:21 (8:10) viiki.

Meeskonna treener Kalmer Musting kommenteeris mängu järgmiselt: Avapoolajal mängisime äärmiselt ebaõnnestunult. Jätsime realiseerimata koguni kuus üks-üks olukorda vastaste väravavahiga, sealhulgas ühe karistusviske ning tegime kohutavalt palju tehnilist praaki. Teisel pooltunnil mängupilt paranes tunduvalt.  Meeskond leidis oma rütmi ja realiseerimine paranes. Kahjuks eemaldasid Aserbaidžaani kohtunikud meie mehi pidevalt ning suure osa teisest poolajast pidi meeskond vähemuses tegutsema.

Meeskonnale viskasid väravaid: Kristjan Muuga 6, Henri Sillaste 5, Sergii Ljubtšenko 3, Carl-Eric Uibo, Hendrik Varul ja Roman Aizatullov 2 ning Anatoli Cheslov 1 .

Eesseisva kordusmängu kohta sõnas Kalmer Musting, et kordusmängu eel on kindel, et midagi pole kindel. Vastastest saadi parem pilt ja peab tunnistama, et taga neil liiga palju viskejõudu polnud. Lisaks mängisid nad pea kogu kohtumise samade meestega. Meil on selgelt pikem pink, aga muidugi kulutas esimeses mängus pidev vähemuses mängimine jõudu ning meie pallurite värskus päriselt maksvusele ei pääsenud. Viik võõrsilt on igal juhul magus tulemus, aga liiga enesekindlaks ei tohi muutuda. Kui alustame või mängime jälle ebakindlalt ning ei saa vastaste väravavahiga hakkama, siis läheb keeruliseks.

Põlva Serviti ootab kõiki eurosarja esimese ringi kordusmängule laupäeval, 9. septembril 2017, algusega kell 18.00 Põlvas Mesikäpa hallis. Kahe mängu kokkuvõttes parem meeskond pääseb teise ringi, kus ootab ees taas Horvaatia klubi, seekord Našice RK Nexe.

Saalis näeme!

Fotol (autor Kalmer Musting) Serviti meeskond tutvumas linnaga.


Allikas: Põlva Käsipalliklubi