« Tagasi

Alanud on tantsurühmade registreerumine III Kagu-Eesti tantsupeole "Kuula"!

Meil on hea meel teada anda, et koos uue kooliaasta algusega on alanud ka rühmade kirjapanemine III Kagu-Eesti tantsupeole, mis toimub 27. mail 2018 Põlva Intsikurmus.

Kui eelmised kaks Kagu-Eesti tantsupidu keskendusid elule külades ("Elu keset küla") ja inimestele nende sees ("Minu inimesed") siis kolmas pidu kutsub meid kõiki üles üksteist kuulama.

Peo pealkiri kannab endast üleskutset mõista ja aru saada kõigest sellest väärtuslikust, mis on siinsamas meie lähedal ja juhib tähelepanu sellele, kui rikas võib meie elu olla, kui vaid oskame üksteist kuulata.

Tantsurühma kirjapanemiseks tuleb täita registreerimisankeet internetis: https://goo.gl/forms/okq1utX0ppXQmAME2

Registreerumine peole on avatud 24. septembrini 2017. Kagu-Eesti tantsupeole on oodatud osalema tantsurühmad Põlva, Võru, Valga ja Tartu maakondadest 12st erinevast rühmaliigist, esimese klassi õpilastest memmedeni.

Tantsupeo esimesed seminarid toimuvad 7.-8. oktoobril Räpina Aianduskooli saalis. Täpsem ajakava saadetakse peole registreerunutele peale 24. septembrit.

Kagu-Eesti tantsupidu ei ole lihtsalt tantsupidu. See on püüd tuua järjest kiirenevasse elutemposse tagasi vaikusehetked, üksteise kuulamise võimalused, mõnusad jutuajamised ammuse tuttavaga tänavanurkadel, püüd leida endas üles oskus kuulata oma lähedasi.

III Kagu-Eesti tantsupidu kutsub üles inimesi otsima vastust küsimustele: "Mis väärtus on teineteise mõistmisel? Kas kuuldakse traditsioonide jätkumist? Miks peame üldse üksteist ja ka ennast kuulama?"

Tulge peole, kuulame üheskoos!

Artikkel: Kagu-Eesti tantsupeo idee autor ja peakorraldaja Andre Laine

Lisainfo:
E-post: kagueestitantsupidu@gmail.com